Jazda Motorowerem Elektrycznym TS - Tydzień | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Jazda Motorowerem Elektrycznym TS - Tydzień | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Poznaj najnowszą, motoryzacyjną technologię! W jaki sposób? Skorzystaj z Jazdy Motorowerem Elektrycznym TS przez Tydzień! Piękny design, szczegóły dopracowane z największą precyzją oraz nadzwyczaj wydajne osiągi sprawiają, że motorower elektryczny cieszy się bardzo dużą popularnością. Wygląd zachęca, a każde dłuższe obcowanie z tym sprzętem powoduje, że zakochujemy się w nim coraz bardziej! Wektorowy kontroler FOC 2.0 czy podwójna rama motocykla wyścigowego - te rzeczy mówią więcej fanom motoryzacji. Laików zachwyca szybkie ładowanie baterii, jej duża wydajność oraz szybkie przyspieszanie. Oczywiście zaletą jest także duża oszczędność czasu - łatwiej znaleźć miejsce parkingowe lub ominąć miejskie korki! Zobacz ile radości daje jazda tym motorowerem elektrycznym!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajem motoroweru elektrycznego TS, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Ta oferta dotyczy wynajmu motoroweru na tydzień.

Czy muszę posiadać prawo jazdy kat. A?
Nie, do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ nie miały ukończonych 18 lat).

Jazda Motorowerem Elektrycznym TS przez Tydzień sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent dla taty, prezent na imieniny

Szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej Ci osoby? Marzysz, by ją lub jego zaskoczyć? Podaruj jej możliwość przetestowania innowacji w świecie motoryzacji! Jazda Motorowerem Elektrycznym TS przez Tydzień to możliwość doskonałej zabawy i niesamowita oszczędność czasu! Voucher na jazdę to świetny pomysł na super prezent z okazji urodzin lub świąt! Kapitalny wybór, z którego ucieszy się zarówno kobieta, jak i mężczyzna!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

1 tydzień

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja oraz potwierdzenie danego modelu. Obdarowany musi wyposażyć się w kask ochronny.Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca).Do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym nie miały ukończonych 18 lat). Osoba obdarowana odbiera i zdaje pojazd w salonie w godzinach jego otwarcia. W momencie wypożyczenia pojazdu należy uiścić kaucję w wysokości 500 zł.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.