Jazda Motorowerem Elektrycznym TC - Dzień | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Jazda Motorowerem Elektrycznym TC - Dzień | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubisz połączenie emocji i ciekawych rozwiązań? Ciekawe rozwiązania technologiczne wywołują w Tobie dreszyk emocji? Jazda Motorowerem Elektrycznym TC przez Dzień to wspaniała podróż po świecie najnowszej technologii i okazja, aby przetestować nowinki “na własnej skórze”. Elegancki design z wyraźnymi elementami retro, świetne osiągi i długa żywotność baterii sprawiają, że coraz więcej osób sięga po ekologiczny środek transportu! Przekonaj się jaka moc drzemie w motorowerze elektrycznym i...baw się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajem motoroweru elektrycznego TC, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Ta oferta dotyczy wynajmu motoroweru na 60 minut.

Czy muszę posiadać prawo jazdy kat. A?
Nie, do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ nie miały ukończonych 18 lat).

Jazda Motorowerem Elektrycznym TC przez Dzień sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent dla singielki, prezent na Dzień Chłopaka

Szukasz ciekawego przeżycia, którym mogłabyś obdarować fana motoryzacji? Najlepiej, żeby było to coś zaskakującego i nietypowego? Jazda Motorowerem Elektrycznym TC przez Dzień to wspaniały pomysł na prezent dla ukochanej lub ukochanego! Elegancja w stylu retro powoduje niezapomnianą przyjemność z jazdy i sprawia, że jest to świetny podarunek świąteczny, urodzinowy lub imieninowy! Voucher na jazdę “elektrykiem” to genialny upominek, zarówno dla chłopaka, jak i dla dziewczyny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

1 dzień

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja oraz potwierdzenie danego modelu. Obdarowany musi wyposażyć się w kask ochronny.Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca).Do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym nie miały ukończonych 18 lat). Osoba obdarowana odbiera i zdaje pojazd w salonie w godzinach jego otwarcia.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.