Jazda Motocyklem Elektrycznym TC MAX | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Jazda Motocyklem Elektrycznym TC MAX | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubisz jazdę na “dwóch kółkach”? Kochasz to uczucie wolności, które zapewnia tylko jazda motorem? Poznaj innowacyjne rozwiązanie, jakim jest Jazda Motocyklem Elektrycznym TC MAX! Centralny silnik o dużej mocy, duża pojemność baterii, inteligentna kontrola pojazdu i elegancki design sprawiają, że jazda elektrycznym motocyklem to wspaniała przygoda, która dostarcza niezapomnianych doznań i wrażeń! Poczuj nieokiełznaną energię i przekonaj się ile radości daje jazda ekologicznym motocyklem! Oszczędzaj czas!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajem motocyklu elektrycznego TC MAX, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Ta oferta dotyczy wynajmu motoroweru na 60 minut.

Czy muszę posiadać prawo jazdy kat. A?
Nie, do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ nie miały ukończonych 18 lat).

Jazda Motocyklem Elektrycznym TC MAX sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Chłopaka, prezent na urodziny, prezent dla koleżanki

Szukasz wyjątkowego przeżycia, które zaskoczy i zachwyci fana motoryzacji? Podaruj mu coś wyjątkowego - Jazdę Motocyklem Elektrycznym TC MAX! Atrakcja, która spełni marzenia o ekologicznej jeździe motorem, sprawdzi się jako podarunek z okazji rocznicy lub imienin! Voucher na jazdę motocyklem to wspaniały pomysł na prezent dla chłopaka lub dziewczyny! Podaruj ekologiczne emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja oraz potwierdzenie danego modelu. Obdarowany musi wyposażyć się w kask ochronny.Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca).Do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym nie miały ukończonych 18 lat). Osoba obdarowana odbiera i zdaje pojazd w salonie w godzinach jego otwarcia.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.