Hoverboard (30 minut) | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas Zobacz film
4.0 4 Opinie

Hoverboard (30 minut) | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Poznań, Sosnowiec, Wrocław
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

359,00 zł

359,00 zł

O prezencie

Niektórzy z zapartym tchem oglądają "Powrót do przyszłości" czekając na wprowadzenie latających desek. Inni latają na Hooverboardzie! To niesamowite połączenie deski surfingowej oraz napędu typowego dla skuterów wodnych. Ogromna moc w połączeniu z minimalną wagą sprawia, że Hooverboard jest idealnym sprzętem do wodnych ewolucji. Na tej desce bez problemu wzbijesz się w powietrze! Przekonaj się co oznacza prawdziwa wolność i ekstremalne akrobacje. Osiągaj ogromne prędkości na wodzie, pod wodą i wzbijaj się aż do nieba. Potężny zastrzyk adrenaliny, niespotykana nigdzie indziej dawka emocji to znaki rozpoznawcze tej maszyny. Myślisz, ze jesteś w stanie ją ujarzmić? Przekonaj się na własnej skórze i wyrusz na przygodę swojego życia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje latanie na Hoverboardzie, dla jednej osoby.

Co to jest Hooverboard?
Jest to specjalna, odrzutowa deska, która umożliwia latanie nad wodą i wykonywanie niezwykłych akrobacji.

Ile czasu potrwa lot?
Lot na desce potrwa 30 minut. Wcześniej odbędzie się krótkie szkolenie, dotyczące obsługi hoverboardu.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, jednak jest wtedy wymagana zgoda opiekuna prawnego.

Hoovereboard - Ekstremalny Lot na Desce sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Dziecka, prezent na urodziny

Ekstremalny prezent dla chłopaka spędza Ci sen z powiek? Niepotrzebnie! Nasi eksperci od upominków przygotowali rozwiązanie - Hooverboard. To genialny prezent na święta lub urodziny - to niespodzianka, gwarancja radości oraz trwałych wspomnień. Tak wygląda nasza Wyjątkowa recepta na prezent marzeń! Chcesz znaleźć ciekawy prezent dla mężczyzny? Nie masz pomysłu na prezent dla kobiety? Otwórz nasz katalog marzeń i zaskocz swoich bliskich, wybierając Voucher na wodne szaleństwo. Super prezent, który gwarantuje niezwykłe emocje! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań, Sosnowiec, Wrocław

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego i ręcznika.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany jest w grupach. Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. W ramach prezentu zapewnione są wszystkie niezbędne do realizacji usługi sprzęty jak np. pianka czy kask oraz opieka instruktora. Ze względów bezpieczeństwa sterowany jest on przez instruktora. Wjazd na miejsce realizacji może wiązać się z dodatkową opłatą parkingową.4.0 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.