Water Jetpack dla Dwojga (15 minut) | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinii

Water Jetpack dla Dwojga (15 minut) | Wiele Lokalizacji


5+ miast (Warszawa, Poznań, Wrocław, Rewa, Darłowo, Wadowice, Augustów i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

389,99 zł

389,99 zł

O prezencie

Jedną z umiejętności, jakie zazwyczaj prezentują superbohaterowie w filmach jest pokonywanie grawitacji. Z plecakiem odrzutowym nie jest to wcale trudne, o czym Wy też możecie się przekonać. To nowatorskie urządzenie jest rozwinięciem idei Flyboardu, pozwalającym zarówno unosić się nad wodą, jak i pędzić kilkadziesiąt kilometrów na godzinę. Fenomen Plecaka Odrzutowego jest już znany na całym świecie - teraz czas, abyście także Wy spróbowali tej zabawy. Poczujcie się jak Człowiek ze Stali i zapomnijcie o nudnym chodzeniu po ziemi. Kto wie, może odkryjecie w sobie jeszcze inne superumiejętności? Pamiętaj, że Water Jet Pack przeznaczony jest dla osób zaawansowanych, czyli takich, które wcześniej latały na flyboardzie.

Prezent obejmuje:

  • 15 minut lotu na Water Jetpack pod opieką instruktora dla każdego uczestnika (Przeżycie przeznaczone jest dla osób zaawansowanych, czyli takich, które wcześniej latały na flyboardzie);
  • Sprzęt niezbędny do zabawy - kask oraz piankę.
 
Lot na Water Jest Pack to propozycja dla wszystkich fanów sportów wodnych. Jest to najłatwiejszy do opanowania sport ekstremalny, którego można próbowac w każdym wieku. Podarowany jako Voucher prezentowy ucieszy z pewnością chłopaka i dziewczynę. Nadaje się także jako prezent dla męża lub żony

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

5+ miast (Warszawa, Poznań, Wrocław, Rewa, Darłowo, Wadowice, Augustów i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie strojów kąpielowych.

Czas trwania

15 minut dla każdej osoby

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla osób zaawansowanych, czyli takich, które wcześniej latały na flyboardzie. Prezent realizowany w grupach i przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. W ramach prezentu zapewnione są wszystkie niezbędne do realizacji usługi sprzęty jak np. pianka czy kask oraz opieka instruktora. Ze względów bezpieczeństwa moc maszyny kontrolowana jest przez instruktora. Wjazd na miejsce realizacji może wiązać się z dodatkową opłatą parkingową.


Sprawdź na mapie


Realizacja

fly-board.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 7

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.