JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Ekstremalny Zjazd Tyrolski | Warszawa

Ekstremalny Zjazd Tyrolski | Warszawa


Warszawa
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

13 metrów wysokości, 175 metrów długości i kilkadziesiąt sekund, które dostarczą nawet największym śmiałkom potężną dawkę adrenaliny! Gotowy na Ekstremalny Zjazd Tyrolski? Przyjdź i sam sprawdź ile ciekawych przeszkód przygotował Park Linowy zlokalizowany na historycznym osiedlu warszawskiej dzielnicy Bemowo. Znajdziesz tu 60 różnych atrakcji, a wszystko w zielonej, spokojnej okolicy. Przed startem przejdziesz krótkie szkolenie z bezpieczeństwa, a następnie zrobisz decydujący krok i przeżyjesz emocjonujący zjazd tyrolski z wysokości 13 metrów, rozciągający się nad fosą Fortów Bema! 

Prezent obejmuje:

  • Szalony zjazd tyrolski o długości 175 metrów,
  • Zjazd odbywa się nad fosą Fortów Bema, na wysokości nawet 13 metrów,
  • Potężna dawka adrenaliny oraz niezapomniane wrażenia!

Uczestnicy wyposażeni są w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Park posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV.

Prezent dla każdego? Tak! Niezależnie, czy szukasz pomysłu na prezentu dla kobiety, czy mężczyzny, dziecka, czy dorosłego - Ekstremalny Zjazd Tyrolski to strzał w dziesiątkę! Wręczając podarunek w postaci przeżycia masz gwarancję satysfakcji i wdzięczności osoby obdarowanej, a przede wszystkim niezapomniane wrażenia z realizacji przeżycia! Wręcz nietuzinkowy voucher prezentowy na urodziny, imieniny, Dzień Dziecka, Dzień Chłopaka oraz wiele innych okazji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa około 15 minut (sam zjazd trwa kilkadziesiąt sekund).

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Uczestnik wyposaży jest w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo. Przed zjazdem należy przejść szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem wyszkolonej kadry. Park posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas realizacji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów

Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
1 2 3 4 5
Piotr

Świetnie!

Mateusz

Było super!

Kasia

Ogólnie super przeżycie i świetna zabawa. Miła ekipa, zwłaszcza pani z obsługi, która poprzez łagodne podejście niwelowała nieco lęk przed zjazdem (mam lęk wysokości). Do tego piękne miejsce. Polecam!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.