JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekstremalna Przygoda na Linach | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekstremalna Przygoda na Linach | Warszawa


Warszawa
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Historyczne osiedle na warszawskim Bemowie to ciekawe miejsce pełne zieleni oraz zabawy na dużej wysokości! Przyjdź do Parku Linowego i sprawdź, czy uda Ci się pokonać specjalnie przygotowaną trasę dla najlepszych. Jeżeli masz już doświadczenie w pokonywaniu tras linowych, to z pewnością stawisz czoła 25 przeszkodom. Ostrzegamy! To nie będzie łatwe zadanie, niektóre z nich znajdują się na wysokości nawet 13 metrów! Gotowy na niepowtarzalną dawkę adrenaliny? Na trasie czeka Cię również ekstremalny zjazd tyrolski o długości 175 metrów, umieszczony bezpośrednio nad fosą Fortów Bema! Przekonaj się sam, jakie niespodzianki czekają na Ciebie na trasie...

Trasa trudna obejmuje:

  • 25 przeszkód zawieszonych na wysokości 0,5-8,0 metrów,
  • Rozciągnięty po całym parku ekstremalny zjazdy tyrolski o długości 175 metrów umieszczony na wysokości nawet 13 metrów, nad fosą Fortów Bema,
  • Potężna dawka adrenaliny oraz satysfakcja po pokonaniu trasy!

Trasa przeznaczona dla doświadczonych uczestników. Trasą trudną mogą przejść osoby, które przejdą trasę średnią i otrzymają rekomendację od obsługi parku.

Szukasz inspiracji na nietypowy prezent dla sportowca? Ekstremalna Przygoda na Linach to doskonała propozycja dla osób, które kochają nowe wyzwania, a przede wszystkim mogą pochwalić się dużą sprawnością fizyczną. Wybierz ekstremalny prezent na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka, Wieczór Kawalerski oraz inne okazje! To będzie niepowtarzalna dawka adrenaliny oraz niezapomniane wrażenia z realizacji! Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji, zobacz koniecznie nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie inne ekstremalne prezenty przygotowaliśmy na nadchodzący sezon.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony dla jednej osoby. Trasę trudną mogą przejść osoby, które przejdą trasę średnią i otrzymają rekomendację od obsługi parku. Trasa dla uczestników powyżej 150 cm wzrostu. Uczestnicy wyposażeni są w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Park posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas realizacji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Piotr S.

Wrażenia z "ekstremalnej" przygody na linach iście ekstremalne. Przemiłe panie z obsługi, które przeprowadziły szkolenie i w miarę możliwości (na wysokości 13 metrów) pomagały w realizacji zadania. Dodatkową zaletą jest lokalizacja parku linowego na terenie dawnego fortu.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.