Ekstremalna Jazda Buggy | Warszawa

1 2 3 4 5 (2)
Warszawa (okolice)
1 os.

139 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Słońce, wiatr i wariacka jazda jest tym co Cię kręci? Ekstremalna Jazda Buggy to przygoda, która zapewni Ci ogromną ilość pozytywnych emocji. Do dyspozycji masz specjalny tor z ciekawymi przeszkodami, których pokonanie dostarczy Ci końską dawkę adrenaliny. Masz ogromne szczęście, że to niezwykłe doświadczenie stanie się Twoim przeżyciem i być może zamieni się w długoletnią pasję. Podnieś sobie poziom adrenaliny!

 Co to jest buggy?

Buggy – typ lekkiego samochodu rekreacyjnego wyposażony w duże koła z grubymi oponami, wytrzymałe zawieszenie, otwarte nadwozie oraz odsłonięty silnik umieszczony najczęściej z tyłu.

Jaki jest teren po którym się jeździ? 

Jest to specjalnie przygotowany teren, na którym jest wyznaczona trasa z podjazdami, wirażami itp. 

Jakie są zabezpieczenia dla kierowcy?

Uczestnik zabezpieczony jest kaskiem i pasami bezpieczeństwa.

Czy wiesz, że...

Samochody Buggy zostały zaprojektowane i na początku służyły do jazdy po wydmach na plażach i pustyniach. Obecnie buggy są używane w różnych dyscyplinach sportu - np. w pustynnych wyścigach (typu Dakar) lub wyścigach po torze we wnętrzu budynku.

Prezent "Ekstremalna Jazda Buggy" sprawdzi się jako: 

prezent na urodziny, prezent na 18tkę, prezent na Dzień Chłopaka, prazent na Dzień Ojca 

Współcześnie wiele osób marzy o tym, żeby zamiast nudnego podarku dostać ekstremalny prezent. Jazda Byggy to fantastyczny motoprezent, który ucieszy nie tylko fanów motoryzacji, lecz wszystkich miłośników nowych ekstremalnych przeżyć. To ciekawa propozycja na prezent urodzinowy!


Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze i którego nie boisz się pobrudzić. Obuwie z płaską podeszwą.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (silny mróz, intensywne opady itp.).

Informacje dodatkowe

Przed jazdą uczestnik przejdzie krótkie szkolenie. Jazda odbywa się po specjalnie przygotowanym torze w obecności instruktora. Wymagane prawo jazdy kat. B. Prezent można zrealizować również w fotelu pasażera (minimalny wiek pasażera: 8 lat). Organizator zapewnia jednorazowy czepek higieniczny, dopuszczając możliwość użycia własnego nakrycia głowy, odpowiedniego do założenia pod kask (czepek, kominiarka). Usługa jest realizowana wyłącznie w weekendy.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.