Degustacja Słodkości zza Oceanu dla Dwojga | Łódź

0.0 0 Opinie

Degustacja Słodkości zza Oceanu dla Dwojga | Łódź


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Uwielbiacie słodycze? Nie znacie umiaru w jedzeniu czekolady i innych pyszności? W takim razie Degustacja słodkości zza Oceanu dla Dwojga jest idealna dla Was! W Amerykańskiej restauracji podane Wam zostaną aż cztery desery, a każdy z nich będzie słodką niespodzianką. Czy traficie na swój ulubiony, a może odkryjcie totalnie nowy smak i zakochacie się w nim po uszy? Jesteście ciekawi co zaserwuje Wam szef kuchni? Pędźcie więc szybko na Degustacje Słodkości zza Oceanu!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?

Udacie się do restauracji Wall Street BBQ na degustację czterech deserów. Każdy z nich jest niespodzianką przygotowaną przez szefa kuchni.

Ile może potrwać cała degustacja?

Na degustację warto zarezerwować sobie 1-1,5 godziny.

Czy do degustacji serwowane są napoje?

Do degustacji nie są serwowane napoje, prezent ich nie obejmuje. Istnieje natomiast możliwość domówienia ich w trakcie degustacji.

Degustacja Słodkości zza Oceanu dla Dwojga | Łódź sprawdzi się jako prezent dla Dwojga. Zaserwowane im zostaną cztery desery owiane tajemnicą do samego końca! To prawdziwa uczta dla zakochanych! Taki voucher na przeżycie ucieszy każdą parę!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 1-1,5 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: degustację czterech deserów niespodzianek. Prezent nie obejmuje napojów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wall Street BBQ

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Przemysław O.

Bardzo fajne miejsce a do tego jeszcze smaczniejsze jedzenie ... stek 1 klasa !!!! Brawo dla kucharza! Obsługa na medal - nic dodać nic ująć Polecamy!!!!!!

Oliwia N.

Jesteśmy zachwyceni jakością i smakiem serwowanych słodkości, do tego znakomita obsługa - na pewno będziemy wracać w to miejsce polecamy je w 100%!!!

Wojtek K.

1. Miejsce bardzo ciekawe (Wall Street w Łodzi). 2. Będące przedmiotem degustacji desery pięknie podane, apetyczne i smaczne. 3. Obsługa na bardzo dobrym poziomie.

Alina M.

Degustacja słodkości dla dwojga sprawiła nam ogromną przyjemność. Podany talerz pełen słodkości wyglądał jak dzieło sztuki. Pięknie i smacznie.

Ewa Ś.

Obsługa super, talerz prezentował się wspaniałe, jednak nie mogę zrozumieć dlaczego w wyjątkowym prezencie dla dwojga była tylko jedna gałka lodów . Zbyt mała różnorodność, trzy czwarte potrawy zajmowały serniczki. Myślałam że będzie więcej smaków, co sugerowało zaproszenie : słodkości zza oceanu. Takie moje odczucia , po za tym wszystko smakowało .

Wyświetlono 5 z 8

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.