JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Degustacja Słodkości zza Oceanu dla Dwojga | Łódź

Degustacja Słodkości zza Oceanu dla Dwojga | Łódź


Łódź
2 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwielbiacie słodycze? Nie znacie umiaru w jedzeniu czekolady i innych pyszności? W takim razie Degustacja słodkości zza Oceanu dla Dwojga jest idealna dla Was! W Amerykańskiej restauracji podane Wam zostaną aż cztery desery, a każdy z nich będzie słodką niespodzianką. Czy traficie na swój ulubiony, a może odkryjcie totalnie nowy smak i zakochacie się w nim po uszy? Jesteście ciekawi co zaserwuje Wam szef kuchni? Pędźcie więc szybko na Degustacje Słodkości zza Oceanu!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?

Udacie się do restauracji Wall Street BBQ na degustację czterech deserów. Każdy z nich jest niespodzianką przygotowaną przez szefa kuchni.

Ile może potrwać cała degustacja?

Na degustację warto zarezerwować sobie 1-1,5 godziny.

Czy do degustacji serwowane są napoje?

Do degustacji nie są serwowane napoje, prezent ich nie obejmuje. Istnieje natomiast możliwość domówienia ich w trakcie degustacji.

Degustacja Słodkości zza Oceanu dla Dwojga | Łódź sprawdzi się jako prezent dla Dwojga. Zaserwowane im zostaną cztery desery owiane tajemnicą do samego końca! To prawdziwa uczta dla zakochanych! Taki voucher na przeżycie ucieszy każdą parę!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 1-1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: degustację czterech deserów niespodzianek. Prezent nie obejmuje napojów.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 893

Opinie (6)

Wszystkie opinie(6)
Wojtek K.

1. Miejsce bardzo ciekawe (Wall Street w Łodzi). 2. Będące przedmiotem degustacji desery pięknie podane, apetyczne i smaczne. 3. Obsługa na bardzo dobrym poziomie.

Alina M.

Degustacja słodkości dla dwojga sprawiła nam ogromną przyjemność. Podany talerz pełen słodkości wyglądał jak dzieło sztuki. Pięknie i smacznie.

Ewa Ś.

Obsługa super, talerz prezentował się wspaniałe, jednak nie mogę zrozumieć dlaczego w wyjątkowym prezencie dla dwojga była tylko jedna gałka lodów . Zbyt mała różnorodność, trzy czwarte potrawy zajmowały serniczki. Myślałam że będzie więcej smaków, co sugerowało zaproszenie : słodkości zza oceanu. Takie moje odczucia , po za tym wszystko smakowało .

Irmina P.

Drogi Wyjątkowy Prezencie, drodzy Wal Street. Szybkie i profesjonalne uterminowienie voucheru, przemiłe przyjęcie przez gospodarzy Wall Street, przepyszne słodkości, przesmaczne przystawki (krem z buraka, mm!, krążki cebulowe z sosem serowym - małe, a jak wykwintne), przearomatyczna kawa (brawo dla baristy, dla importera i dla wypalaczy ziaren!), przefajny czas. Serdecznie dziękujemy! Irmina & Łukasz <3 :D

Karena F.

Bardzo smaczny, duży deser :)

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.