Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pasieka Jaros

Czas na podróż do słodkiego świata miodów! Pasieka Jaros to niesamowite miejsce słynące z produkcji miodu pitnego. Teraz masz możliwość dokładnego poznania budynku, w którym produkowany jest ten cudowny trunek o wyjątkowych właściwościach. Poznaj etapy produkcji, a następnie dokonaj degustacji i samodzielnie oceń smak. Pasieka Jaros w Tomaszowie Mazowieckim to miejsce, w którym odbędziesz bardzo słodką przygodę i poznasz tajniki zawodu pszczelarza!
Szukaj po kategorii

Pasieka Jaros, Tomaszów Mazowiecki - czas na słodką lekcję!

Miody pitne, czyli trunki alkoholowe o niesamowitych właściwościach zdrowotnych swoją popularność zdobywały już w starożytności. Spożywanie ich w rozsądnych ilościach wspomaga układ odpornościowy i trawienny, a także zapobiega bezsenności oraz redukuje stres. Obecnie Pasieka Jaros w Tomaszowie Mazowieckim jest jedną z wiodących firm wytwarzających napoje o tak wysokiej jakości! Rodzinny biznes, z wieloletnią tradycją, istnieje na rynku od 1978 roku i posiada rzeszę wiernych klientów, która stale się powiększa. Własne oryginalne przepisy, starodawne receptury i szeroko rozwinięta technologia sprawiły, że słodkie trunki zachwycają podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Pasieka Jaros to miejsce, w którym panuje niesamowity staropolski klimat i rodzinna atmosfera! To tutaj spotkasz ludzi przesiąkniętych prawdziwą pasją pszczelarską. Już teraz wybierz się w słodką podróż, podczas której zwiedzisz wszystkie pomieszczenia miodosytni, poznasz poszczególne etapy produkcji, a także odbędziesz krótką lekcję historii. Pasieka Jaros Tomaszów Mazowiecki to słodki raj na wyciągnięcie ręki!

Pasieka Jaros w Tomaszowie Mazowieckim - poznaj smak wyjątkowego trunku!

Zwiedzanie Miodosytni z Degustacją Miodów Pitnych dla Dwojga to niepowtarzalna okazja, aby poznać produkcję od wewnątrz! Podczas półtoragodzinnej podróży po świecie miodów pitnych poznasz historię pasieki, a także niektóre szczegóły niesamowitych receptur. Doświadczony przewodnik zadba o doskonałą atmosferę i opowie o wszystkich walorach tego miejsca. Przygotuj się na niesamowite opowieści, z których wybrzmiewa wielka pasja! Wizyta w tym klimatycznym miejscu pozwoli Ci także na samodzielną degustację. Pasieka Jaros w Tomaszowie Mazowieckim przygotuje dla Ciebie aż cztery rodzaje rewelacyjnych trunków. Każdy z nich powstaje na bazie naturalnych składników, bez barwników i sztucznych aromatów. Wszystkie walory smakowe, o których przekona się Twoje podniebienie są osiągane w czasie kilkuletniego leżakowania. Pasieka Jaros to miejsce, które gwarantuje najwyższą jakość trunków oraz jest gwarancją smaku! Wizyta w miodosytni to doskonała forma na spędzenie czasu wolnego w towarzystwie bliskiej Ci osoby. Wspólnie przejdźcie przez ciekawą lekcję historii i wejdźcie do hipnotyzującego świata miodów pitnych. Pasieka Jaros Tomaszów Mazowiecki to punkt na mapie, który zdecydowanie warto odwiedzić!

Czy wiesz, że…

Rocznie Pasieka Jaros produkuje około 70 000 butelek miodu pitnego! Ponadto w 2018 ich popularny trunek “Lipiec” zdobył srebrny medal podczas Międzynarodowego Konkursu Miodów Pitnych w USA. Lipiec Perlisty to trunek o lipowym smaku z delikatną nutą goryczy. Jego aksamitny smak jest zasługą kilkuletniego dojrzewania. W związku z zagranicznym sukcesem Pasieka Jaros Tomaszów Mazowiecki obecna jest na rynku amerykańskim już od kilku dobrych lat. Przyjdź i przekonaj się sam o magii płynącej prosto z miodosytni!

Pasieka Jaros - Voucher na słodką przygodę!

Pasieka Jaros w Tomaszowie Mazowieckim to obowiązkowa pozycja na Twojej liście! Odwiedź wyjątkowe miejsce stworzone przez niesamowitych ludzi przepełnionych pasją do miodów pitnych. Razem z bliską Ci osobą zwiedźcie miodosytnię, poznajcie wszystkie procesy tworzenia i skosztujcie szlachetnych trunków. Czas na wyprawę do świata pełnego ciekawych smaków, jakim jest Pasieka Jaros. Przygotuj się na to, że będzie naprawdę słodko!