(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Łakomy Dance Studio

Łakomy Dance Studio to miejsce, gdzie rozkwita magia ruchu i dźwięku, a taneczne kroki niosą Was w świat pasji i piękna. Spójrzcie tylko – szansa, aby wyrazić swoje emocje, pragnienia i marzenia jeszcze nigdy nie była tak blisko. Kiedy Wasze ciała będą poruszać się w rytm muzyki, świat stanie w miejscu, a Wy poczujecie wolność i swobodę. Łakomy Dance Studio w Płocku zaprasza do studia tańca, gdzie odkryjecie swoją artystyczną duszę i przeżyjecie wspaniałą przygodę z rytmem i melodią.
Szukaj po kategorii

Łakomy Dance Studio, Płock – odkryj piękno w tańcu

Łakomy Dance Studio to profesjonalne studio tańca, które było marzeniem i życiowym celem instruktora Marcina Łakomego. Swoją przygodę z tańcem towarzyskim zaczął ponad 20 lat temu. Przez długi czas był tancerzem Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz dzielił się ze studentami swoją wiedzą, wykładając na kierunku "Taniec i Rytmika". Kiedy zdobył uprawnienia instruktorskie, odkrył, że dzięki jego pasji skryte i odkładane na później pragnienia innych osób mogą się urzeczywistniać. Co istotne, Łakomy Dance Studio w Płocku nie jest skierowane do konkretnej grupy wiekowej. Nie musicie być zawodowymi tancerzami ani martwić się brakiem wcześniejszego doświadczenia – każdy jest mile widziany. Wasze umiejętności i talenty pod okiem prawdziwego profesjonalisty mają od teraz szanse sukcesywnie się rozwijać, a marzenia – spełniać. Łakomy Dance Studio, Płock czeka na Was!

Łakomy Dance Studio w Płocku – miejsce, gdzie radość spotyka się z ruchem

Wejdźcie przez drzwi magicznego miejsca, gdzie ruch staje się muzyką, a ciało wyraża to, czego słowa nie są w stanie przekazać. W naszej ofercie znajdziecie do wyboru różne style taneczne: salsę, bachatę, taniec użytkowy, a nawet lekcję pierwszego tańca! Łakomy Dance Studio, Płock posiada 60-metrową kameralną salę specjalnie przystosowaną dla niewielkich grup tanecznych. Dla waszego komfortu studio jest klimatyzowane oraz wyposażone w wysoką ścianę luster. Voucher przeznaczony jest dla dwóch osób, lekcje odbywają się indywidualnie i trwają 60 minut. Po zajęciach z pewnością przekonacie się, że taniec to nie tylko nauka kroków, ale również pozytywne i inspirujące środowisko. To także sposób na wyrażanie emocji i odreagowanie stresu. Łakomy Dance Studio w Płocku - to tutaj poznacie radość i wolność, jaką daje taniec.

Czy wiesz, że…

Salsa i bachata to latynoamerykańskie style taneczne mające swój początek na Karaibach. Pierwszy z nich – salsa – może być tańczona solo lub w parach i jest idealną formą ruchu dla osób, które lubią energetyczną muzykę. Bachata zaś jest bardziej zmysłowym i emocjonalnym tańcem, a tematyka piosenek jest przede wszystkim romantyczna i uczuciowa. Wpadnijcie do Łakomy Dance Studio i zdecydujcie sami, jakie rytmy Was poniosą!

Łakomy Dance Studio – Voucher na spełnienie marzeń w rytm muzyki

Indywidualna lekcja w Łakomy Dance Studio, Płock to wspaniały sposób, aby podnieść pewność siebie na parkiecie, zaskoczyć bliskich i znajomych nowymi umiejętnościami, czy też przełamać stres pojawiający się na myśl o Waszym pierwszym tańcu. Odwiedźcie Łakomy Dance Studio i dajcie się ponieść panującej tam magii. Pozwólcie, aby taniec stał się Waszym sposobem na wyrażenie siebie i wspólnie odkryjcie nieznane dotąd możliwości!