Kashmir SPA

Stres, pośpiech i siedzący tryb życia spowodowały, że zaczynasz odczuwać chroniczne zmęczenie? Mamy na to lekarstwo! Kashmir SPA znajdujące się w Ostrowie Wielkopolskim przyniesie Ci prawdziwe ukojenie. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebuje Twoje ciało i dusza! W ofercie dostępne są masaże relaksacyjne pleców i całego ciała, nawet dla kobiet w ciąży, czekoladowy rytuał, manicure, pedicure i różne inne zabiegi pielęgnacyjne. Jak sama nazwa wskazuje Kashmir SPA spowoduje, że Twoja skóra zostanie wygładzona, otulona miękkością, a po zabiegach będzie w dotyku tak gładka jak ta starożytna tkanina. Przekonaj się sama!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Kashmir SPA w Ostrowie Wielkopolskim

Kashmir SPA to wyjątkowe miejsce w Ostrowie Wielkopolskim, w którym poczujesz się zrelaksowana i wypoczęta. Profesjonaliści zadbają o to, abyś po wyjściu ze spa poczuła się jak nowo narodzona. Dzięki zabiegom, jakich doświadczysz, Twoje ciało zyska energię, którą straciło przez pęk szybkiego życia.

Kashmir SPA

Chwila relaksu, to czas, o którym myśli każda kobieta. Kashmir Spa oferuje masaże relaksacyjne całego ciała, także dla kobiet w ciąży, masaże relaksacyjne pleców, masaże gorącymi kamieniami, manicure japoński oraz manicure spa. Ponadto pedicure spa, peeling całego ciała oraz czekoladowy rytuał SPA.

Relaks dla kobiet w ciązy w Kashmir SPA Ostrów Wielkopolski

Kobiety ciężarne nie mogą o sobie zapominać. Ciąża to przepiękny czas, podczas którego dobrym pomysłem będzie zadbanie o siebie. Masaż kobiet w ciąży uwolni plecy od bólu, odciąży zmęczone nogi od ciężaru, poprawi krążenie krwi, a przede wszystkim olejki zadbają o ciało.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.