(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Instytut Sztuki Kulinarnej

Działa na rynku od ponad 10 lat. Dostarcza wiedzę i pyszne posiłki. Ludzie działający z pasją, którzy są skarbnicą informacji o jedzeniu i produktach, pochodzących z każdej części świata. Goście, przybywający do ich restauracji i na ich kursy gotowania, zawsze wychodzą bogatsi o wiedzę i niezwykłe, kulinarne doznania. Na kursy kuchni świata uczęszczają do nich ludzie młodsi i ludzie starsi. Kobiety i mężczyźni. Zobacz, jaki kurs gotowania spodoba się Tobie!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Instytut Sztuki Kulinarnej w Warszawie

Twoją pasją jest… jedzenie? Jednak gotowanie nie przychodzi Ci z łatwością? Zdecyduj się na najlepsze warsztaty kulinarne od Instytutu Sztuki kulinarnej! Dowiedz się kuchennych podstaw, poznaj tajniki kuchni z całego świata oraz sztuki przyprawiania dań. Warsztaty kulinarne są idealnym miejscem dla każdego, kto nie boi się uczyć nowych rzeczy!

Warsztaty kuchni świata z Instytutem Sztuki Kulinarnej

Instytut Sztuki kulinarnej już od wielu lat uczy, jak przyrządzać potrawy z całego świata. Instruktorzy przemierzają świat w celu doskonalenia kulinarnej sztuki i w poszukiwaniu nowych smaków. Nauczą Cię między innymi przyrządzać dania kuchni chińskiej, bałkańskiej, włoskiej, czy wegetariańskiej. Ucz się od najlepszych!