FlyByWire

Na pewno nie raz miałeś marzenie, żeby usiąść za sterami prawdziwego giganta przestworzy. Jednak żeby zostać pilotem i móc wzbić się w powietrze, należy odbyć niezliczoną ilość kursów i zdobyć doświadczenie. A czy wiesz, że możesz przeżyć tę niezwykłą przygodę za sterami samolotu bez wcześniejszego przeszkolenia? Dzięki FlyByWire S.C. możesz zostać pilotem imponującego samolotu pasażerskiego AirBus A320 w symulatorze. Przeżyjesz niezapomniane emocje i poczujesz się dokładnie tak, jakbyś wzbił się w przestworza. Na pewno chcesz to odczuć!
Szukaj po kategorii

Lot w symulatorze z FlyByWire

FlyByWire to idealne miejsce dla osób marzących o lataniu i byciu profesjonalnym pilotem. Atrakcja jest całoroczna, co tym bardziej sprawdza się jako idealny prezent dla każdego, na każdą okazję: urodziny, pod choinkę, na rocznicę i wielu innych świąt. Co więcej, nie potrzebujesz żadnych uprawnień, by móc skorzystać z naszych symulatorów. Oferta jest skierowana również do dzieci! Jedynie rodzic musi być przy realizacji lub wyrazić pisemną zgodę. W symulatorze AirBus A320 nic Ci nie grozi, a emocje, jakie przeżyjesz będą bliźniacze do tych, które odczułbyś podczas prawdziwego lotu. A może niesamowita atrakcja i adrenalina sprawią, że zapragniesz zostać profesjonalnym pilotem? Sprawdź sam i przekonaj się, jak cudownie się poczujesz.

Zostań pilotem z FlyByWire

FlyByWire zabierze Cię do zupełnie innego wymiaru atrakcji, dostarczając niesamowitej dawki emocji i adrenaliny. Loty odbywają się w symulatorze Airbusa A320, który mieści się w Dąbrowie Górniczej i są realizowane w ramach trzech wariantów czasowych: 20, 40 lub 60 minut, w zależności od wyboru. Jest to symulator 1 do 1, w związku z czym poczujesz się jak prawdziwy, profesjonalny pilot. Oczywiście towarzyszyć Ci będzie doświadczony instruktor, który doradzi Ci, co robić, żeby lot był jak najbardziej przyjemny i… bezawaryjny. Zanim jednak siądziesz za sterami maszyny, dokładnie poznasz wnętrze samolotu. Później już uniesiesz się w przestworza! A przynajmniej poczujesz się dokładnie tak, jakbyś naprawdę to robił. Przeżyj wyjątkowe emocje.

Ciekawostki o AirBus A320

Czy wiesz, że samolot pasażerski Airbus A320 przewiózł łącznie ponad 7 miliardów ludzi, czyli tyle, ile obecnie jest ludzi na świecie. Dokonał tego podczas 120 godzin lotów. Ciekawostką jest też fakt, że jeżeliby rozłożyć na części pierwsze samolot AirBus A320 i ułożyć je w linii prostej, to powstałby łańcuch o imponującej długości 200 km. Obecnie na świecie dostępnych jest tyle samolotów AirBus A320, że za jednym zamachem mogłyby one zabrać w podróż wszystkich mieszkańców San Francisco, których obecnie jest około 800 tysięcy. Poza tym stare, niezdatne do użytku AirBusy nie są wyrzucane do kosza. Aż 85% z ich masy podlega recyklingowi, a w przyszłości ta ilość ma zostać zwiększona, wynosząc nawet 95%. To oznacza, że linia dba o środowisko.

Niezapomniane przeżycia z AirBus A320

Od zawsze marzysz, by zostać pilotem, ale Twoja kariera potoczyła się w zupełnie innym kierunku? Chciałbyś choć raz w życiu poczuć te nieprawdopodobne emocje i zasiąść za sterem prawdziwego, metalowego ptaka? Nic straconego, u nas doznasz takich samych wrażeń jak podczas normalnego lotu! FlyByWire to miejsce, w którym możesz poczuć się jak prawdziwy profesjonalny pilot, odbywając lot na symulatorze samolotu pasażerskiego AirBus A320. Masz do wyboru trzy opcje atrakcji: 20, 20 lub 60 minut. Symulator jest odtworzony 1:1 jak prawdziwy samolot, dlatego poczujesz dokładnie te same wrażenia, jakbyś był w realnym AirBus A320! Chcesz przeżyć niezapomniany dzień i doświadczyć solidnego zastrzyku adrenaliny? Nie czekaj i wybierz lot symulatorem!"

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.