Big Fly

Jeśli jesteś pasjonatem dużych wysokości, a sama myśl o Locie Paralotnią wzbudza w Tobie niemałą ekscytację, to mamy coś dla Ciebie! Wybierz interesującą Cię lokalizację w Polsce, Czechach lub na Słowacji i razem z Big Fly wznieś się ponad przepiękną górską scenerią i podziwiaj okoliczną przyrodę. To niepowtarzalna okazja, aby spojrzeć na świat z zupełnie innej niż dotychczas perspektywy, która jest zarezerwowana tylko dla najbardziej odważnych i głodnych adrenaliny osób! Poczuj wiatr na swojej twarzy i sięgnij chmur!
Szukaj po kategorii

Big Fly Bielsko-Biała - lot paralotnią 

Big Fly to miejsce, gdzie spełniają się fantastyczne przeżycia. To właśnie w tym miejscu masz okazję poszybować w przestworzach i przejść szkolenie pod okiem profesjonalisty, który zrealizuje Twoje marzenia. Do tego fantastyczne górskie widoki. Dowiedz się, co to prawdziwa wolność i poczuj się wolny jak ptak!

Big Fly: paralotnia w Bielsku-Białej

Lot akrobatyczny paralotnią to możliwość doświadczenia niezapomnianej przygody. Zaprezentowanie funkcjonowania paralotni oraz sam lot to przeżycie, które zmieniają perspektywę. Przepiękne górskie widoki oraz powietrzne ewolucje zapewnią Ci masę adrenaliny. Przekonaj się i wznieś się ponad szczyt swoich marzeń!

Lot paralotnią z Big Fly

Góra Żar, a może górzyste tereny Czech lub Słowacji? Wybór zostawiamy Tobie! Stosowanie najnowocześniejszych paralotni, a lot przeprowadzony przez doświadczonego pilota ze stosownymi certyfikatami- to gwarancja bezpieczeństwa. Ewolucje w przestworzach z nami nie będą Ci straszne.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.