Gdzie kupisz nasze prezenty?

Przez Internet 24/7 

O dowolnej porze dnia i roku prezenty możesz kupić online. Wybierz dogodną formę dostawy lub odbioru oraz formę płatnościJeśli potrzebujesz błyskawicznego prezentu wybierz dostawę eVoucher - prezent otrzymasz w 1 minutę od momentu złożenia zamówienia. Dotrze na Twój email w postaci załącznika do wydruku.

 

 

W naszych sklepach 

Nasza własna sieć sprzedaży to sklepy stacjonarne oraz stoiska handlowe (tzw. Wyspy Przeżyć) zlokalizowane w ponad 60 galeriach handlowych w 24 miastach Polski. We wszystkich punktach sprzedaży istnieje możliwość płatności gotówką, kartą płatniczą lub Kartą Podarunkową. Istnieje również możliwość osobistego odbioru dowolnego prezentu zamówionego wcześniej online.

 

W Partnerskich sieciach sprzedaży 

Nasze wyselekcjonowane i najpopularniejsze karty prezentowe znajdziesz również w kilkuset miejscach na terenie całego kraju - Auchan, Media Markt, Żabka i Market Ubezpieczeń. 

 

 

Za pomocą działu B2B

Prezenty w formie przeżyć często wykorzystywane są w ramach kampanii lojalnościowych i motywacyjnych - skierowanych do Pracowników, Klientów i Partnerów Biznesowych. Dział B2B to miejsce, w którym poznasz ofertę i dopasujesz ją do swoich potrzeb. Wybierz niebanalne rozwiązanie i daj zaskoczyć się dedykowaną ofertą, spełniającą marzenia!

 

 

Za pomocą infolinii

Masz problem z zakupem prezentu przez internet? Zadzwoń do nas na infolinię - 22 66 88 272 - pomożemy Ci z wyborem prezentu oraz złożeniem zamówienia. 

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.