Gdzie kupisz nasze prezenty?

Przez Internet 24/7 

O dowolnej porze dnia i roku prezenty możesz kupić online. Wybierz dogodną formę dostawy lub odbioru oraz formę płatnościJeśli potrzebujesz błyskawicznego prezentu wybierz dostawę eVoucher - prezent otrzymasz w 1 minutę od momentu złożenia zamówienia. Dotrze na Twój email w postaci załącznika do wydruku.

 


W naszych sklepach 

Nasza własna sieć sprzedaży to sklepy stacjonarne oraz stoiska handlowe (tzw. Wyspy Przeżyć) zlokalizowane w 50 galeriach handlowych w 22 miastach Polski. We wszystkich punktach sprzedaży istnieje możliwość płatności gotówką, kartą płatniczą lub kartą Gift Card. Istnieje również możliwość osobistego odbioru dowolnego prezentu zamówionego wcześniej online.

 

Partnerskie sieci sprzedaży 

Nasze wyselekcjonowane i najpopularniejsze karty prezentowe znajdziesz również w kilkuset sklepach i salonikach prasowych na terenie całego kraju - Auchaun, Kolporter, Carrefour. 

 


Za pomocą działu B2B

Prezenty w formie przeżyć często wykorzystywane są w ramach kampanii lojalnościowych i motywacyjnych - skierowanych do Pracowników, Klientów i Partnerów Biznesowych. Dział B2B to miejsce, w którym poznasz ofertę i dopasujesz ją do swoich potrzeb. Wybierz niebanalne rozwiązanie i daj zaskoczyć się dedykowaną ofertą, spełniającą marzenia!

 


Za pomocą infolinii

Masz problem z zakupem prezentu przez internet? Zadzwoń do nas na infolinię - 22 66 88 272 -pomożemy Ci z wyborem prezentu oraz złożeniem zamówienia. 

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.