Voucher 

Klasyczny voucher wydrukowany na grubym, wysokojakościowym papierze. Idealnie pasuje zarówno do naszych kopert, jak i pudełek. Prezent posiada miejsce na życzenia. Możesz wpisać je podczas składania zamówienia by od razu wydrukowały się razem z Voucherem, albo też zostawić puste miejsce, w które wpiszesz je własnoręcznie. W tej formie dostępne są wszystkie nasze prezenty.

eVoucher

Elektroniczna wersja standardowego vouchera. Możesz ją otrzymać w ciągu minuty od złożenia zamówienia. Taki prezent możesz wydrukować lub przesłać dalej drogą mailową. To idealne rozwiązanie na ostatnią chwilę, eVoucher jest pełnoprawnym prezentem, który możesz wręczyć - więcej informacji o eVoucherze znajdziesz tutaj.


Predrukowane Prezenty

Zadbaliśmy o to, aby nasze najpopularniejsze prezenty otrzymały Wyjątkową oprawę. Predrukowany voucher to jeszcze ładniejsza wersja prezentu, wykonana z papieru o wysokiej gramaturze. Tak samo jak standardowy voucher, predrukowany prezent posiada miejsce na życzenia oraz zawiera wszystkie informacje niezbędne do realizacji. W tej formie dostępne są jedynie wybrane prezenty.


Pakiety Prezentowe

To prezenty w formie książeczek, dających możliwość wyboru przeżycia. Każdy Pakiet posiada pulę prezentów, z których osoba obdarowana może wybrać jedno przeżycie, które zrealizuje. Prezenty w pakiecie może łączyć ich lokalizacja (np. Pakiet Przeżyć Warszawa) lub ich tematy (Pakiet Przeżyć dla Dwojga, Pakiet Przeżyć Adrenalina). Pełną listę Pakietów znajdziecie tutaj.

Przeżycia dostępne w pakietach mogą ulegać zmianom. Aktualną listę przeżyć zawsze znajdziecie na naszej stronie internetowej.

.


Koperty

Eleganckie koperty dostępne w 3 kolorach; perłowobiałym, czerwonym i czarnym. Koperty są wykonane z wysokogatunkowego papieru i posiadają dwa rozmiary dostosowane do tradycyjnych i predrukowanych voucherów.


Torebki

Doskonałe uzupełnienie każdych zakupów. 


Czerwone Pudełko

Stylowe czerwone pudełko wyposażone w zamek magnetyczny. Idealnie współgra ze standardowym voucherem oraz Pakietem Przeżyć. Jeżeli chcesz, aby Twój upominek prezentował się jeszcze lepiej, czerwone pudełko to pozycja obowiązkowa
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.