(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jak wyglądają nasze prezenty?

Voucher 

Klasyczny Voucher wydrukowany na grubym papierze wysokiej jakości. Idealnie pasuje zarówno do naszych kopert, jak i pudełek. Prezent posiada miejsce na życzenia. Możesz wpisać je podczas składania zamówienia, by od razu wydrukowały się razem z Voucherem albo zostawić puste miejsce, w które wpiszesz je własnoręcznie. Jeśli potrzebujesz inspiracji, polecamy naszą stronę z życzeniami. W tej formie dostępne są wszystkie nasze prezenty.

eVoucher

Elektroniczna wersja standardowego Vouchera. Możesz ją otrzymać w ciągu minuty od złożenia zamówienia. Taki prezent możesz wydrukować lub przesłać dalej drogą mailową. To idealne rozwiązanie na ostatnią chwilę, eVoucher jest pełnoprawnym prezentem, który możesz wręczyć, a także najbardziej ekologiczną formą podarunku.


Predrukowane Prezenty

Zadbaliśmy o to, aby nasze najpopularniejsze prezenty otrzymały Wyjątkową oprawę. Predrukowany Voucher to jeszcze ładniejsza wersja prezentu, wykonana z papieru o wysokiej gramaturze. Tak samo jak standardowy Voucher, predrukowany prezent posiada miejsce na życzenia oraz zawiera wszystkie informacje, niezbędne do realizacji przeżycia. W tej formie dostępne są jedynie wybrane prezenty.


Pakiety Prezentowe

To prezenty w formie książeczek, dających możliwość wyboru przeżycia. Każdy Pakiet posiada pulę prezentów, z których osoba obdarowana może wybrać jedno przeżycie, które zrealizuje. Prezenty w pakiecie może łączyć ich lokalizacja (np. Pakiet Przeżyć Warszawa) lub ich tematy (Pakiet Przeżyć dla Dwojga, Pakiet Przeżyć Adrenalina). Pełną listę Pakietów znajdziecie tutaj.

Przeżycia dostępne w pakietach mogą ulegać zmianom. Aktualną listę przeżyć zawsze znajdziecie na naszej stronie internetowej.

.


Koperty

Eleganckie koperty są doskonalym dopełnieniem każdego Vouchera. Są one wykonane z wysokogatunkowego papieru i posiadają dwa rozmiary dostosowane do tradycyjnych i predrukowanych Voucherów. Dodatkowo koperty doskonale wyróżniają się na tle innych, zwykle białych, kopert. Osoba obdarowana z daleka zobaczy, że masz dla niej naprawdę Wyjątkowy Prezent.


Torebki

Doskonałe uzupełnienie każdych zakupów. Wyjątkowa torebka to idealne dopełnienie dla jednego lub kilku Voucherów wręczanych bliskim osobom. Wygodne uchwyty i elegancki design sprawiają, że torebka może przydać się jeszcze podczas wielu innych okazji. Z łatwością zmieścisz w niej Voucher w kopercie lub pudełko oraz wiele innych, mniej lub bardziej potrzebnych rzeczy.


Pudełko

Stylowe pudełko wyposażone w zamek magnetyczny. Idealnie współgra ze standardowym Voucherem oraz Pakietem Przeżyć. Jeżeli chcesz, aby Twój upominek prezentował się jeszcze lepiej, to pudełko jest pozycją obowiązkową. Po wykorzystaniu Vouchera pudełko może przydać się w domu np. jako skarbonka. Osoba obdarowana z pewnością znajdzie dla niego wiele ciekawych zastosowań.