Wpisz swój adres e-mail i zyskaj jeszcze więcej!

 

Dlaczego warto stać się odbiorcą naszego newslettera? Powodów jest kilka. Przede wszystkim na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o naszych najnowszych przecenach, promocjach i rabatach. To świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce mieć jeszcze więcej cudownych przeżyć w niższej cenie. Ponadto poinformujemy Cię o naszych nowościach i konkursach!

 

Jeżeli chcesz wziąć udział w losowaniu Wyjątkowych nagród, lub zastanawiasz się, gdzie możesz czerpać radość z naszej najnowszej oferty, to newsletter jest rozwiązaniem dla Ciebie!

 

Oprócz tego, dołączając do grona odbiorców naszego newslettera, możesz brać udział w wyprzedażach VIP. Bez wejścia w specjalny link w newsletterze nie będziesz mieć dostępu do ekskluzywnych promocji, sięgających nawet do 55%! Zapisz się już dziś i zamień marzenia we wspomnienia.

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wyjątkowy Prezent informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. z 2013r., poz. 1422 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.