Zostań Ekstremalnym Rewolwerowcem | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Zostań Ekstremalnym Rewolwerowcem | Wiele Lokalizacji


Poznań, Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,99 zł

219,99 zł

O prezencie

Maksimum adrenaliny i doznanie jakiego nie powstydzi się żaden fan Clinta Eastwooda. Zostań Ekstremalnym Rewolwerowcem to okazja, żeby potrzymać w dłoni Magnum 44 czyli ten sam rewolwer, którego używał inspektor Harry Callahan znany bardziej jako Brudny Harry. Strzelanie rozpoczyna się od 20 strzałów z rewolweru w kalibrze 5,6 mm. Podczas kolejnych 20 strzałów używa się amunicji .357 Magnum o około pięciokrotnie większej energii. Ostatnie 10 strzałów oddaje się z rewolweru 44 Magnum zaliczanych do typu małych działek ręcznych, gdzie pocisk przy wylocie z lufy osiąga energię około 1200 J. Przed Tobą niezapomniana przygoda i ekstremalne przeżycia!

Prezent obejmuje:

  • Wypożyczenie broni,
  • Amunicję oraz tarcze,
  • Opiekę instruktorską.

Szukasz inspiracji, by sprawić mężczyźnie niezapomniany prezent? W takim wypadku świetnym wyjściem z sytuacji będzie pakiet Zostań Ekstremalnym Rewolwerowcem. To doskonały prezent dla mężczyzny, który lubi adrenalinę i ekstremalne doświadczenia. Możesz być pewna, że ten podarek Go zaskoczy! To propozycja, która świetnie się sprawdzi jako prezent na urodziny, Dzień Chłopaka czy każdą inną okazję! Oryginalny upominek do gwarancja zadowolenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

ok. 45 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

W czasie prezentu Zostań Ekstremalnym Rewolwerowcem zapewniamy tarcze, opiekę instruktora oraz broń. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas strzelania. Można dokupować dodatkowe naboje i przedłużyć czas strzelania. Minimalny wiek uczestnika wiek 16 lat. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.