Zabieg Nawilżająco-Odżywczy | Kielce

Nowość
0.0 0 Opinii

Zabieg Nawilżająco-Odżywczy | Kielce


Kielce
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,00 zł

449,00 zł

O prezencie

Szukasz głęboko nawilżającego zabiegu, który nie tylko będzie odżywczy dla skóry, ale również kojący dla duszy? Chciałabyś wybrać się do salonu spa, w którym Twoje potrzeby będą na pierwszym miejscu? Skorzystaj z Zabiegu “Nawilżająco-Odżywczego” w renomowanym salonie spa w Kielcach. Wybierz się do eleganckiego salonu, w którym doświadczone masażystki zadbają o zdrowotne korzyści dla ciała oraz odprężenie dla umysłu. Wizyta podzielona jest na dwie części. Pierwsza z nich, czyli zmysłowy masaż z wykorzystaniem masła shea zapewnia głęboki relaks i wydatne korzyści dla skóry. Druga to zabieg pielęgnacyjny na twarz, który zostanie indywidualnie dopasowany do potrzeb Twojej skóry. Podaruj sobie chwilę tylko dla siebie, umów się na wSPAniałą wizytę w SPA w Kielcach i doznaj cudownego odpoczynku!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wizytę w salonie spa w Kielcach, dla jednej osoby. W ramach wizyty osoba obdarowana skorzysta z Pakietu “Nawilżająco-Odżywczego”.

Jakie zabiegi zostaną wykonane w ramach przeżycia?
Podczas wizyty w spa w Kielcach odbędą się:
- Zmysłowy masaż całego ciała, do którego wykorzystywane jest masło shea,
- Zabieg pielęgnacyjny na twarz, który zostanie indywidualnie dopasowany do potrzeb skóry osoby korzystającej z przeżycia.
Oba zabiegi zapewnią niezwykłe odprężenie i relaks, a dodatkowo pomogą rozwiązać różne problemy skórne.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Wizyta w salonie spa potrwa około 2,5 godziny.

Zaieg “Nawilżająco-Odżywczy” | Kielce sprawdzi się jako:
prezent dla kobiety, prezent na urodziny, prezent na Walentynki

Szukasz zjawiskowego prezentu dla żony na rocznicę ślubu? A może rozglądasz się za podarunkiem dla córki lub siostry? Zabieg “Nawilżająco-Odżywczy” w Kielcach to niezwykły upominek, pasujący na każdą okazję oraz idealny dla osób w każdym wieku. Niezwykłe połączenie zmysłowego masażu i zabiegu pielęgnacyjnego twarzy będzie doskonałym wyborem na zbliżające się święta lub imieniny. Voucher do spa w Kielcach daje gwarancję zadowolenia i relaksu - tak potrzebnego w dzisiejszym, zabieganym świecie. Wybierz przeżycie, podaruj emocje i spełnij marzenia.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny 15 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Pakietu “Nawilżająco-Odżywczy” składa się z: zmysłowego masażu całego ciała, do którego wykorzystywane jest masło shea oraz zabiegu pielęgnacyjnego na twarz, który zostanie indywidualnie dopasowany do potrzeb skóry osoby korzystającej z przeżycia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Klinika Urody Jean Baptiste

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.