JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Pakiet Regenerujący | Rybnik

Pakiet Regenerujący | Rybnik


Rybnik
1 os.

249 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Pakiet Regenerujący to prawdziwe odżywienie przygotowane specjalnie dla Twojego ciała i duszy. Ciało dozna głębokiej odnowy, a umysł zostanie odświeżony. Taki zabieg pozwoli Ci zapomnieć o wszystkich obowiązkach i skupić się tylko na sobie. Masaż całego ciała, twarzy, a także stóp to połączenie idealne. Niech czas się zatrzyma, a relaks weźmie w swe anielskie ramiona. Pozwól sobie na prawdziwą przyjemność!

Co obejmuje prezent?
W pakiecie znajduje się odprężający masaż całego ciała z elementami regeneracji, którego czas trwania wynosi 60 minut. Dodatkowo przewidziany jest relaksujący masaż twarzy, który likwiduje oznaki zmęczenia i napięcia, a także refleksologia stóp. Całość trwa 2 godziny.

Co to jest refleksologia stóp?
To metoda polegająca na leczniczym masażu stóp, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach odpowiadające poszczególnymi narządom i układom ludzkiego ciała.

Czy wiesz, że…
Odprężający masaż całego ciała z elementami regeneracji pobudza tkanki do stymulowania procesów odnowy całego organizmu. Wspomaga on zarówno samouzdrowienie, jak i regenerację tkanek.

Pakiet Regenerujący sprawdzi się jako:
prezent dla mamy, podarunek dla kobiety, upominek dla żony.

Każdy z nas pragnie przeżyć chwile relaksu w dobie ciągłego pośpiechu. Wybierz prezent dla kobiety, który sprawi jej prawdziwą radość. Prezent dla mamy bywa problemem, ale Pakiet Regenerujący jest jego rozwiązaniem! Podarunek dla żony nie będzie już więcej wyzwaniem. Dzięki takiemu przeżyciu Twoja kobieta będzie Ci wdzięczna już zawsze!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rybnik

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

W pakiecie znajduje się odprężający masaż całego ciała z elementami regeneracji, którego czas trwania wynosi 60 minut. Dodatkowo przewidziany jest relaksujący masaż twarzy, który likwiduje oznaki zmęczenia i napięcia, a także refleksologia stóp. Całość trwa 2 godziny.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.