Popołudnie w SPA dla Dwojga | Rzeszów

0.0 0 Opinie

Popołudnie w SPA dla Dwojga | Rzeszów


Rzeszów
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

579,99 zł

579,99 zł

O prezencie

Razem zawsze raźniej! Zadbajcie o siebie we dwoje - spędzając wspólnie chwile w renomowanym SPA w centrum miasta! Rzućcie się w wir zabiegów relaksacyjnych w strefie błogości i komfortu. Pielęgnacja Waszych ciał będzie rytuałem, dzięki któremu odpłyniecie w krainę beztroski i zapomnienia. Popołudnie w SPA dla Dwojga to pakiet stworzony z myślą o Was! Piękne momenty, które Was tam spotkają z pewnością zbliżą Was do siebie i podarują Wam chwile, do których już zawsze będziecie chcieli wracać!

Co obejmuje prezent?
Pobyt w strefie SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad), masaż relaksacyjny całego ciała dla dwojga, masaż twarzy, słodka niespodzianka na strefie SPA.

Jaki jest czas trwania pobytu w SPA?
Trzy i pół godziny przyjemnego relaksu i zabiegów!Popołudnie w SPA dla Dwojga | Rzeszów to niepodważalnie doskonały prezent na rocznicę. Taka forma relaksu i pielęgnacji to oryginalna opcja na podarunek dla ukochanej. Jest to również interesujący prezent na Walentynki. Zaskocz kochaną osobę, wręczając jej pakiet zabiegów w SPA!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

3,5 godziny

Uczestnicy

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: pobyt w strefie SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad), masaż relaksacyjny całego ciała dla dwojga, masaż twarzy, słodka niespodzianka na strefie SPA. Osoby obdarowane na miejscu otrzymają ręcznik i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Avena SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.