Popołudnie w SPA dla Dwojga | Rzeszów

0.0 0 Opinie

Popołudnie w SPA dla Dwojga | Rzeszów


Rzeszów
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

579,99 zł

579,99 zł

O prezencie

Razem zawsze raźniej! Zadbajcie o siebie we dwoje - spędzając wspólnie chwile w renomowanym SPA w centrum miasta! Rzućcie się w wir zabiegów relaksacyjnych w strefie błogości i komfortu. Pielęgnacja Waszych ciał będzie rytuałem, dzięki któremu odpłyniecie w krainę beztroski i zapomnienia. Popołudnie w SPA dla Dwojga to pakiet stworzony z myślą o Was! Piękne momenty, które Was tam spotkają z pewnością zbliżą Was do siebie i podarują Wam chwile, do których już zawsze będziecie chcieli wracać!

Co obejmuje prezent?
Pobyt w strefie SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad), masaż relaksacyjny całego ciała dla dwojga, masaż twarzy, słodka niespodzianka na strefie SPA.

Jaki jest czas trwania pobytu w SPA?
Trzy i pół godziny przyjemnego relaksu i zabiegów!Popołudnie w SPA dla Dwojga | Rzeszów to niepodważalnie doskonały prezent na rocznicę. Taka forma relaksu i pielęgnacji to oryginalna opcja na podarunek dla ukochanej. Jest to również interesujący prezent na Walentynki. Zaskocz kochaną osobę, wręczając jej pakiet zabiegów w SPA!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

3,5 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: pobyt w strefie SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad), masaż relaksacyjny całego ciała dla dwojga, masaż twarzy, słodka niespodzianka na strefie SPA. Osoby obdarowane na miejscu otrzymają ręcznik i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Avena SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.