(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Popołudnie w SPA dla Dwojga | Rzeszów

0.0 0 Opinii

Popołudnie w SPA dla Dwojga | Rzeszów


Rzeszów
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

839,99 zł

839,99 zł

O prezencie

Razem zawsze raźniej! Zadbajcie o siebie we dwoje - spędzając wspólnie chwile w renomowanym SPA w centrum miasta! Rzućcie się w wir zabiegów relaksacyjnych w strefie błogości i komfortu. Pielęgnacja Waszych ciał będzie rytuałem, dzięki któremu odpłyniecie w krainę beztroski i zapomnienia. Popołudnie w SPA dla Dwojga to pakiet stworzony z myślą o Was! Piękne momenty, które Was tam spotkają z pewnością zbliżą Was do siebie i podarują Wam chwile, do których już zawsze będziecie chcieli wracać!

Co obejmuje prezent?
Dwugodzinny pobyt w strefie SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad) dla Dwojga,
masaż relaksacyjny całego ciała dla Dwojga,
zabieg na twarz dla Dwojga

Jaki jest czas trwania pobytu w SPA?
Cztery godziny przyjemnego relaksu i zabiegów!

Popołudnie w SPA dla Dwojga | Rzeszów to niepodważalnie doskonały prezent na rocznicę. Taka forma relaksu i pielęgnacji to oryginalna opcja na podarunek dla ukochanej. Jest to również interesujący prezent na Walentynki. Zaskocz kochaną osobę, wręczając jej pakiet zabiegów w SPA!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

ok. 4 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: pobyt w strefie SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad), masaż relaksacyjny całego ciała dla dwojga, zabieg na twarz dla dwojga. Osoby obdarowane na miejscu otrzymają ręcznik i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Avena SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje