Męskie Strzyżenie Włosów i Brody | Warszawa

0.0 0 Opinie

Męskie Strzyżenie Włosów i Brody | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Lubisz mieć pewność, że Twój wygląd jest elegancki i w pełni oddaje Twoją osobowość? Męskie Strzyżenie Włosów i Brody to usługa, która zagwarantuje Ci właśnie takie poczucie. Oddaj się w ręce osób, które na fryzjerstwie znają się najlepiej i dla których praca jest życiową pasją. Dowiedz się jakie stylizacje są teraz modne i wybierz taką, która będzie pasować do Ciebie najlepiej!

Męskie Strzyżenie Włosów i Brody to niebanalny prezent dla panów, którzy chcą być eleganccy, dla których dbanie o wygląd jest ważnym elementem kreowania swojej osobowości. Tego typu voucher na prezent dla mężczyzny, to podarunek, który zostanie doceniony przez wszystkich dżentelmenów.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina 20 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje kompleksową usługę strzyżenia męskiego włosów i brody. Przy rezerwacji należy uprzedzić salon o ewentualnych alergiach.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Barber Shop Praga

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Szymon W.

Pełen profesjonalizm, umiejętne dobranie strzyżenia włosów i brody do typu urody "nosiciela", lokal klimatyzowany co podczas upałów jest dużym plusem

Dominik

Profesjonalne podejście, dokładność oraz chęć spełnienia oczekiwań odnośnie fryzury i brody. Polecam Ivana, profesjonalizm i pomoc w doborze fryzury.

Aneta K.

Z usługi korzystał mój mąż. Po powrocie był bardzo zadowolony z podejścia i realizacji wykonanej w zakładzie. Czystość była widoczna wszędzie. Podejście personelu naprawdę na najwyższym poziomie. Nawet wrócił do zakładu i dokonał koloryzacji brody. Jest na tak i to w 100%. Będzie tam wracał. Tak więc prezent był trafiony, a to już moja zasługa. Polecamy

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.