JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Męskie Strzyżenie Włosów i Brody | Warszawa

Męskie Strzyżenie Włosów i Brody | Warszawa


Warszawa
1 os.

140 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
140 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Lubisz mieć pewność, że Twój wygląd jest elegancki i w pełni oddaje Twoją osobowość? Męskie Strzyżenie Włosów i Brody to usługa, która zagwarantuje Ci właśnie takie poczucie. Oddaj się w ręce osób, które na fryzjerstwie znają się najlepiej i dla których praca jest życiową pasją. Dowiedz się jakie stylizacje są teraz modne i wybierz taką, która będzie pasować do Ciebie najlepiej!

Męskie Strzyżenie Włosów i Brody to niebanalny prezent dla panów, którzy chcą być eleganccy, dla których dbanie o wygląd jest ważnym elementem kreowania swojej osobowości. Tego typu voucher na prezent dla mężczyzny, to podarunek, który zostanie doceniony przez wszystkich dżentelmenów.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina 20 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje kompleksową usługę strzyżenia męskiego włosów i brody. Przy rezerwacji należy uprzedzić salon o ewentualnych alergiach.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Dominik

Profesjonalne podejście, dokładność oraz chęć spełnienia oczekiwań odnośnie fryzury i brody. Polecam Ivana, profesjonalizm i pomoc w doborze fryzury.

Aneta K.

Z usługi korzystał mój mąż. Po powrocie był bardzo zadowolony z podejścia i realizacji wykonanej w zakładzie. Czystość była widoczna wszędzie. Podejście personelu naprawdę na najwyższym poziomie. Nawet wrócił do zakładu i dokonał koloryzacji brody. Jest na tak i to w 100%. Będzie tam wracał. Tak więc prezent był trafiony, a to już moja zasługa. Polecamy

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.