Męskie Strzyżenie Włosów i Brody | Warszawa

4.7 3 Opinii

Męskie Strzyżenie Włosów i Brody | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Lubisz mieć pewność, że Twój wygląd jest elegancki i w pełni oddaje Twoją osobowość? Męskie Strzyżenie Włosów i Brody to usługa, która zagwarantuje Ci właśnie takie poczucie. Oddaj się w ręce osób, które na fryzjerstwie znają się najlepiej i dla których praca jest życiową pasją. Dowiedz się jakie stylizacje są teraz modne i wybierz taką, która będzie pasować do Ciebie najlepiej!

Męskie Strzyżenie Włosów i Brody to niebanalny prezent dla panów, którzy chcą być eleganccy, dla których dbanie o wygląd jest ważnym elementem kreowania swojej osobowości. Tego typu voucher na prezent dla mężczyzny, to podarunek, który zostanie doceniony przez wszystkich dżentelmenów.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina 20 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje kompleksową usługę strzyżenia męskiego włosów i brody. Przy rezerwacji należy uprzedzić salon o ewentualnych alergiach.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Barber Shop Praga

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.7 3 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Łukasz

Wszystko było tak jak powinno. Obsługa na bardzo dobrym poziomie. Osobiście polecam barbera Ivana.

 

Świetna realizacja.

Szymon W.

Pełen profesjonalizm, umiejętne dobranie strzyżenia włosów i brody do typu urody "nosiciela", lokal klimatyzowany co podczas upałów jest dużym plusem

Dominik

Profesjonalne podejście, dokładność oraz chęć spełnienia oczekiwań odnośnie fryzury i brody. Polecam Ivana, profesjonalizm i pomoc w doborze fryzury.

Aneta K.

Z usługi korzystał mój mąż. Po powrocie był bardzo zadowolony z podejścia i realizacji wykonanej w zakładzie. Czystość była widoczna wszędzie. Podejście personelu naprawdę na najwyższym poziomie. Nawet wrócił do zakładu i dokonał koloryzacji brody. Jest na tak i to w 100%. Będzie tam wracał. Tak więc prezent był trafiony, a to już moja zasługa. Polecamy

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.