JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Zabawa w Parku Linowym | Trójmiasto (okolice)

Zabawa w Parku Linowym | Trójmiasto (okolice)


Łeba
1 os.

30 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
30 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Lubisz spędzać czas aktywnie? Chcesz rozpocząć przygodę z parkiem linowym? Trasy żółta i zielona to idealny wybór! Przełam swój strach i oswój się z wysokością. Odcinki na tych trasach nie są wymagające technicznie. Nawet posiadając przeciętną kondycję bez problemu poradzisz sobie z tym wyzwaniem. Wystarczy, że założysz wygodne ubranie i posłuchasz rad instruktorów, a będziesz się świetnie bawić! Niezapomniane wrażenia, adrenalina oraz radość na świeżym powietrzu czekają na Ciebie! Kto wie, może odnajdziesz swoją nową pasję? Ruszaj na podbój parku linowego! Życzymy dobrej zabawy!

Realizując Prezent:

  • Otrzymasz niezbędny sprzęt (kask, karabinki, uprząż),
  • Przejdziesz trasy żółtą i zieloną,
  • Będziesz pod opieką certyfikowanych instruktorów.

Uważasz, że w życiu bliskiej Ci osoby brakuje ekstremalnych doznań, które wpłynęłyby na jej pozytywny nastrój? Podaruj bliskiemu doznania związane z Parkiem Linowym! Niesamowite doznania na dużych wysokościach to fajny prezent na święta. Impreza integracyjna to świetna okazja na przetestowanie tej formy przeżyć. Sprawdź naszą bogatą ofertę związaną z Parkiem Linowym.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łeba

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

do 2 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest od maja do września. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Trasy odpowiednie dla osób o wzroście minimalnym ok. 120 cm. Trasy rozmieszczone na wysokości 2-3 metrów nad ziemią. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z parku linowego jedynie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Wymagany strój oraz obuwie sportowe. Obiekt otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Park funkcjonuje od maja do końca września.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 78

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.