Zabawa w Parku Linowym | Trójmiasto (okolice)

0.0 0 Opinii

Zabawa w Parku Linowym | Trójmiasto (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubisz spędzać czas aktywnie? Chcesz rozpocząć przygodę z parkiem linowym? Trasy żółta i zielona to idealny wybór! Przełam swój strach i oswój się z wysokością. Odcinki na tych trasach nie są wymagające technicznie. Nawet posiadając przeciętną kondycję bez problemu poradzisz sobie z tym wyzwaniem. Wystarczy, że założysz wygodne ubranie i posłuchasz rad instruktorów, a będziesz się świetnie bawić! Niezapomniane wrażenia, adrenalina oraz radość na świeżym powietrzu czekają na Ciebie! Kto wie, może odnajdziesz swoją nową pasję? Ruszaj na podbój parku linowego! Życzymy dobrej zabawy!

Realizując Prezent:

  • Otrzymasz niezbędny sprzęt (kask, karabinki, uprząż),
  • Przejdziesz trasy żółtą i zieloną,
  • Będziesz pod opieką certyfikowanych instruktorów.
 
Uważasz, że w życiu bliskiej Ci osoby brakuje ekstremalnych doznań, które wpłynęłyby na jej pozytywny nastrój? Podaruj bliskiemu doznania związane z Parkiem Linowym! Niesamowite doznania na dużych wysokościach to fajny prezent na święta. Impreza integracyjna to świetna okazja na przetestowanie tej formy przeżyć. Sprawdź naszą bogatą ofertę związaną z Parkiem Linowym.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

do 2 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest od maja do września. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Trasy odpowiednie dla osób o wzroście minimalnym ok. 120 cm. Trasy rozmieszczone na wysokości 2-3 metrów nad ziemią. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z parku linowego jedynie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Wymagany strój oraz obuwie sportowe. Obiekt otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Park funkcjonuje od maja do końca września.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Power Park Łeba

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.