(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Walk in The Sky dla Dwojga z Filmowaniem | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Walk in The Sky dla Dwojga z Filmowaniem | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

479,99 zł

479,99 zł

O prezencie

Walk In The Sky dla Dwojga z Filmowaniem, Warszawa, Łódź

Łączy Was pasja do ekstremalnych przygód? Walk in The Sky z Filmowaniem w Warszawie i Łodzi to zabawa, której nigdy nie zapomnicie! Wspólnie zmierzcie się z wyzwaniem i stańcie odważnie na krawędzi budynku, by doświadczyć przyjemnego dreszczyku emocji. Następnie przechylcie się i ruszcie po pionowej ścianie, głową w dół! Zejście po ścianie wieżowca to nie tylko niesamowita frajda, ale także solidna dawka adrenaliny, która z pewnością Was zaskoczy! A dzięki nagraniu będziecie mogli odtwarzać przygodę, kiedy tylko najdzie Was na to ochota! To co, jesteście gotowi na ekstremalne doznania?

Walk in The Sky dla Dwojga z Filmowaniem w Warszawie, Łodzi - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Walk in The Sky z Filmowaniem. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które schodzą jedna po drugiej.

Czym jest Walk in The Sky?
Walk in The Sky to niesamowite ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Uczestnik, będący w pozycji wertykalnej w stosunku do ziemi, zmierza od dachu aż na sam dół, odbywając spacer po fasadzie budynku. Wysokość budynku to ok. 37 metrów, co sprawia, że osoba schodząca musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co wchodzi w skład przeżycia?
Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Instruktorzy przeprowadzają szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny ekwipunek. Osoba schodząca otrzyma specjalny kombinezon, rękawice, uprząż oraz kask z zamontowaną na nim kamerą! Dzięki temu cała zabawa zostanie zarejestrowana na filmie, a Wy zyskacie niezwykłą pamiątkę!

Czy uczestnicy wykonują spacer jednocześnie?
Nie, każdy z uczestników schodzi samodzielnie. Po ukończeniu zejścia przez pierwszą osobę, swój spacer rozpoczyna kolejna.

Czy każdy może spróbować Walk in The Sky?
Walk in The Sky przeznaczony jest dla każdego śmiałka, który ukończył 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna na miejscu realizacji).

Gdzie można zrealizować prezent?
Walk in The Sky można zrealizować w Warszawie przy, ul. Grzybowskiej 80/82 (budynek Kolmexu) oraz w Łodzi, przy ul. Łagiewnickiej 54/56 (BCB budynek B).

Jak należy ubrać się na Walk in The Sky?
Sugerujemy sportowe, wygodne ubranie.

Czy w trakcie realizacji atrakcji można zrezygnować?
Jeśli zajdzie taka potrzeba przed rozpoczęciem zejścia ze ściany można się wycofać. Po przystąpieniu do schodzenia po ścianie niestety rezygnacja jest już niemożliwa. W takim przypadku obsługa może jedynie opuścić uczestnika na ziemię. Rezygnacja nie oznacza zwrotu poniesionych kosztów.

Czy uczestnik podlega ubezpieczeniu?
Oczywiście. Każdy z uczestników Walk in The Sky podlega ubezpieczeniu OC, o czym zostaje poinformowany w trakcie podpisywania formularza na miejscu realizacji.

Czy osoba niepełnosprawna może skorzystać z atrakcji?
Walk in The Sky jest tak zaprojektowany, aby każdy mógł z niego skorzystać. Kule czy wózek inwalidzki nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Czy są ograniczenia wagowe?
Maksymalna waga uczestnika to 120 kg.

Walk in The Sky dla Dwojga z Filmowaniem - Voucher na prezent

Szukasz naprawdę ekstremalnego prezentu dla ukochanej osoby? Walk in The Sky dla z Filmowaniem dla Dwojga to niesamowita okazja do zmierzenia się z wysokością i oryginalny sposób spędzenia czasu we dwoje. Tego typu podarunek doskonale sprawdzi się na każdą okazję, zapewniając bliskim mnóstwo uśmiechu i radości. Odkryj, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Maksymalna waga: 120 kg. Uczestnicy schodzą samodzielnie. Po ukończeniu zejścia przez pierwszą osobę, swój spacer rozpoczyna kolejna. Zejście nagrywane jest za pomocą kamery Go Pro, umieszczonej na kasku osoby schodzącej. Przeżycie realizowane jest w formie eventów, w określonych przez Organizatora terminach.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Walk In The Sky

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2

Zobacz inne propozycje