Trening Ninja w Extreme Warrior Park dla Dwojga | Warszawa (okolice)

1.0 1 Opinie

Trening Ninja w Extreme Warrior Park dla Dwojga | Warszawa (okolice)


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Uwielbiacie wyzwania połączone z aktywnością fizyczną? Jeśli tak, to co powiecie na nowy rodzaj rozrywki, kojarzonej z amerykańskim konkursem sportowym, w którym najlepsi zawodnicy otrzymują miano "wojowników ninja"? Chcecie nim zostać? Wystarczy wybrać się do Extreme Warrior Park, a tym samym otworzyć bramę do wielu atrakcji w postaci przeszkód o zróżnicowanym poziomie trudności! Nie dajcie się zatem pokonać ściance wspinaczkowej, czy siatce! Tak intensywnie spędzony czas nie tylko wzmocni Wasz organizm, ale również dostarczy dużej dawki pozytywnej energii! Zapewnijcie sobie zastrzyk adrenaliny i emocji!

Co obejmuje prezent?

Możliwość przejścia odpowiednio przygotowanego toru różnorodnych przeszkód o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, na których będziesz mógł sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności. Park oferuje m.in. ściankę wspinaczkową prostą, skośną, multi ring, liny, rampy, drążki, równoważnie i wiele innych. Doświadczony trener cały czas czuwa nad uczestnikami zajęć.

Czy aby wziąć udział w treningu należy być wysportowanym?

Na miejscu czekają na Ciebie doświadczeni trenerzy, którzy pomogą Ci opanować technikę ich pokonywania oraz zadbają o bezpieczeństwo i odpowiednie przygotowanie motoryczne.

Gdzie mieści się tor przeszkód?

Tor przeszkód mieści się w pierwszym w Polsce Ninja Parku! Odpowiednio przygotowana, zadaszona hala pełna jest różnorodnych wyzwań dla wszystkich śmiałków.

Trening Ninja w Extreme Warrior Park dla Dwojga | Warszawa (okolice)  sprawdzi się jako pomysł na aktywny Dzień Dziecka. Wybierz się z nim do krainy beztroskiej zabawy i zostańcie prawdziwymi wojownikami ninja i spędźcie czas w niekonwencjonalny sposób. Pozwól swoim bliskim na istne szaleństwo i wyborną przygodę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Min. wiek to 5 lat. Poniżej 18 r.ż. należy zjawić się z prawnym opiekunem. Zajęcia zawsze rozpoczynają się i kończą o pełnej godzinie. Należy zjawić się 15 min. przed umówioną godziną. Możliwość realizacji voucherów od poniedziałku do piątku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Extreme Warrior Park

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

1.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.