Tajski Masaż Twarzy | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (1)
Gdynia
1 os.

59 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Mówiąc o masażu większość z nas wizualizuje sobie osobę rozluźniającą plecy, kark lub uda. Warto jednak pamiętać, że twarz zawiera masę mięśni odpowiedzialnych za naszą mimikę oraz intrygujący wygląd. Co więcej to właśnie twarz stanowi jeden z najważniejszych wyznaczników naszej atrakcyjności. Teraz masz okazję sprawić, aby Twoja swoista wizytówka wyglądała jeszcze piękniej, dzięki Tajskiemu Masażowi Twarzy! Oddaj się w ręce specjalistek i zobacz, jak rozświetli oraz odświeży Twój wizerunek. Przekonaj się, ile relaksu dostarczy Ci ta wyjątkowa przyjemność i jak bardzo podkreśli Twój naturalny powab. Udaj się do renomowanego SPA i pozwól sobie na całkowite odprężenie w rękach profesjonalnych masażystek.

Prezent obejmuje:

  • Oczyszczenie skóry,
  • Masaż twarzy.
 
Odpowiedni prezent dla żony, córki, nastolatki to ciężki orzech do zgryzienia? Nie wiesz, co mogłoby sprawić im najwięcej radości? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci Tajskiego Masażu Twarzy! Ten oryginalny prezent przeniesie je w orientalny świat relaksu. Postaw na niebanalny upominek i zafunduj im niezapomniane wspomnienia!

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: choroby dermatologiczne. Prezent obejmuje: oczyszczenie skóry, masaż twarzy.Opinie (1)

Maria

Było bardzo dobrze, profesjonalnie,podobało mi się

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności