JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Szampańska Ceremonia SPA | Sosnowiec

Szampańska Ceremonia SPA | Sosnowiec


Sosnowiec
1 os.

149 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Na pewno zgodzisz się z tym, że wyjątkowe piękno domaga się luksusowej oprawy? Właśnie dlatego powstała Szampańska Ceremonia SPA. Jest to zabieg, który został skomponowany w oparciu o wykorzystanie złota, pereł i szampana. Specjalnie właściwości tych produktów spotęgowane przez odpowiednie ich wykorzystanie, sprawią, że skóra Twojej twarzy zostanie zregenerowana, ujędrniona i odmłodzona. Poza korzyściami dla urody, ceremonia zapewni Ci również duchową regenerację – głęboko Cię odpręży i wyciszy. Prawda, że brzmi zachęcająco? Wypoczywaj w atmosferze luksusu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje specjalny zabieg na twarz Purles Gold Pearls&Champagne.

Na czym polega ten zabieg?
Zabieg składa się z kilku etapów: demakijażu, tonizacji, peelingu i wyjątkowego masażu wykonywanego z użyciem eliksiru na bazie olejku arganowego i kawioru. Następnie aplikowana jest specjalna maska alginatowa, która zawiera ekstrakt z szampana i uzupełnia niedobór mikroelementów w skórze.

Jakie są korzyści z realizacji zabiegu?
To intensywnie odmładzający i ujędrniający zabieg, oparty na zaawansowanej formule produktów, które silnie stymulują odnowę komórkową. Zawarte w kosmetykach drobinki złota wzmacniają struktury komórek i aktywizują proces regeneracyjny, co w efekcie uelastycznia tkanki, pobudza proces produkcji kolagenu i poprawia kondycję skóry.

Szampańska Ceremonia SPA | Sosnowiec to wyjątkowy prezent dla kobiety, który będzie wspaniałym upominkiem, uświetniającym każdą wyjątkową okazję. Podarunek zapewnia dużo lepszą odnowę skóry niż większość innych zabiegów, a ponadto pozwala się zrelaksować w atmosferze pachnącej luksusem i rozkoszą. Wybierając taki prezent dla żony, lub dla mamy masz pewność, że robisz świetną niespodziankę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sosnowiec

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 1 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: spersonalizowaną ceremonię SPA na twarz wykorzystującą złoto, perły i szampana. Wykonawca zapewnia ręcznik, bieliznę zabiegową, obuwie zmienne oraz napoje.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.