Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Opole

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Opole


Opole
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

128,00 zł

128,00 zł

O prezencie

Mówi się, że rodzina to jedno z najważniejszych wartości każdego człowieka. Zadbajcie o Wasze więzi rodzinne dzięki Szalonej Zabawie w Parku Trampolin dla Rodziny. Ta niezwykła przygoda przeniesie Was w świat, w którym nie ma żadnych ograniczeń! To przeżycie pozwoli Wam choć na chwilę oderwać się od natłoku codziennych spraw, spędzić czas miło i niezwykle aktywnie, nie zapominając przy tym o fantastycznej zabawie. Nie zastanawiajcie się i wyruszcie w skoczny świat!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje godzinną zabawę dla czterech osób w Parku Trampolin oraz skarpetki antypoślizgowe, które zapewniają bezpieczeństwo.

O czym należy pamiętać, wchodząc do Parku Trampolin?
Przed wejściem do strefy rozrywkowo-sportowej należy wypełnić formularz rejestracyjny oraz pozostawić w szatni swoje rzeczy osobiste – biżuterię, zegarki, telefony. Jest to wymagane ze względów bezpieczeństwa.

Czy istnieje ograniczenie wagowe?
Ustalony limit to 300 kilo, więc nie ma na co czekać, wskakujemy!

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny sprawdzi się jako:
prezent dla nastolatki, prezent dla kolegi, prezent dla dzieci

Uważasz, że wykorzystałeś/łaś wszystkie pomysły na rodzinny prezent? Nic bardziej mylnego! Spraw na Dzień Matki podarunek, który przeżyje z całą rodziną. Nie trzeba być wysportowaną, aktywną osobą. Każdy znajdzie coś dla siebie! Nie wiesz co podarować przyjacielowi na urodziny? Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny to przeżycie, które ucieszy bliską osobę i zapadnie w pamięci na długo!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Opole

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wejścia na trampoliny są tylko o pełnych godzinach. Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać wypełniony i podpisany przez rodzica lub prawnego opiekuna formularz rejestracyjny.


Sprawdź na mapie


Realizacja

JUMP ACADEMY Opole

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.