Szalona Zabawa na Ściance Wspinaczkowej | Warszawa

0.0 0 Opinie

Szalona Zabawa na Ściance Wspinaczkowej | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

49,99 zł

49,99 zł

O prezencie

Lubisz wysokość, ale cenisz sobie również bezpieczeństwo podczas zdobywania szczytów? Szalona Zabawa na Ściance Wspinaczkowej to doskonała okazja aby udoskonalić swoje umiejętności wspinaczkowe w bezpiecznym miejscu. Przed tobą pokonanie jednej ze 100 dróg które potrafią mieć nawet 12 metrów od ziemi aż po szczyt, a dzięki rewolucyjnym stanowiskom z autoasekuracją będziesz czuć się pewnie i bezpiecznie. Wielkość samej ścianki zapewni Ci poczucie wolności. To doskonałe miejsce by jeszcze dokładniej poznać tą ekstremalną dziedzinę sportu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wejście na ściankę wspinaczkową dla jednej osoby.

Czy wymagany jest własny sprzęt?
Na obiekcie uczestnik otrzyma niezbędny sprzęt zapewniający bezpieczeństwo, w tym buty do wspinaczki.

Ile czasu mogę spędzić na ściance wspinaczkowej?
Przeżycie obejmuje bilet na ściankę wspinaczkową, który jest nieograniczony czasowo.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 3 lata. Osoby do 6 roku życia muszą przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (wejście dla opiekuna do strefy zabaw jest za darmo). Osoba niepełnoletnia, powyżej 6 roku życia, musi posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego.

Jaki obowiązuje strój?
Najlepszym ubiorem będą ciuchy sportowe, które nie ograniczają ruchu.

Czy osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą?
Tak. Osoba towarzysząca będzie mogła obserwować realizację.


Szalona Zabawa na Ściance Wspinaczkowej | Warszawa to prezent dla aktywnej osoby, która lubi spędzać wolny czas w nietuzinkowy sposób. Wyzwanie wspinaczkowe na ściance to tez forma mocnego treningu. Podarunek w formie przeżycia sprawdzi się świetnie dla nastolatka, dla ukochanej, dla ukochanego, bądź na Dzień Dziecka. Uśmiech gwarantowany!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Strój sportowy.

Czas trwania

czas nieograniczony

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje bilet wstępu na ściankę wspinaczkową. Cały niezbędny sprzęt udostępnia wykonawca (buty, uprząż wspinaczkowa, przyrząd asekuracyjny). Minimalny wiek: 3 lata. Osoby do 6 roku życia muszą przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (wejście opiekuna do strefy zabaw za darmo). Osoba niepełnoletnia, powyżej 6 roku życia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Przed przybyciem skontaktuj się telefonicznie z wykonawcą i sprawdź dostępność terminów. Pamiętaj, że na miejscu realizacji należy pojawić się 15 minut przed wybraną godziną w celu przebrania oraz rejestracji (przy rejestracji należy przekazać voucher).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Stacja Grawitacja

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.