(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Wspinaczkę Boulderową | Radom

0.0 0 Opinii

Poznaj Wspinaczkę Boulderową | Radom


Radom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

20,00 zł

20,00 zł

O prezencie

Szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie wolnego czasu w mieście? Lubisz aktywność fizyczną, ale bieganie i siłownia zdecydowanie nie są dla Ciebie? Poznaj Wspinaczkę Boulderową w Radomiu! Ten rodzaj sportu, to nic innego jak wspinaczka… bez asekuracji liną! Emocjonująca przygoda, która jest oczywiście całkowicie bezpieczna (w razie wspinaczkowej pomyłki, lądujesz na miękkim materacu), to wspaniały pomysł na spędzenie wolnego czasu i rozruszanie mięśni. Nie musisz być fanem górskich wypraw, by pokochać wspinaczkę skalną! Zobacz, na czym polega ten sport - być może właśnie w ten sposób odkryjesz pasję na całe życie?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wejście na ściankę wspinaczkową, dla jednej osoby.

Ścianka Wspinaczkowa ma charakter boulderowy, czyli…
Jest to rodzaj niskiej ściany skalnej, na którą wspinasz się bez asekuracji linowej. W razie pomyłki - lądujesz na miękkim materacu.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Bilet wstępu jest całodniowy.

Poznaj Wspinaczkę Boulderową | Radom sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent dla dziewczyny, prezent na imieniny

Szukasz emocjonującego przeżycia, które sprawi wiele radości bliskiej Ci osobie? Potrzebujesz taniego upominku w Radomiu? Poznaj Wspinaczkę Boulderową to tani, ale bardzo emocjonujący, prezent oraz ciekawa forma spędzenia wolnego czasu. Wspaniała rozrywka, sposób na odstresowanie i aktywny odpoczynek po ciężkim dniu - idealne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dla singli i singielek. Wybierz tani upominek w Radomiu, który gwarantuje ogrom emocji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radom

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Cały dzień.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Bilet całodniowy, na miejscu możliwość wypożyczenia butów do wspinaczki za cenę 6,00 zł/szt, wymagany strój sportowy, wymagane wygodne obuwie. Magnezja jest w cenie 3 zł. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia dwie ścianki boulderowe.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Centrum Wspinaczkowe Grota

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje