(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Wspinaczkę dla Dwojga | Radom

0.0 0 Opinii

Poznaj Wspinaczkę dla Dwojga | Radom


Radom
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

80,00 zł

80,00 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na spędzenie wolnego czasu w fascynujący sposób? Rozglądacie się za aktywnością, którą można uprawiać cały dzień? Skorzystajcie z okazji i Poznajcie Wspinaczkę dla Dwojga w Radomiu! Przed wspinaniem przejdziecie krótkie szkolenie, dotyczące zakładania uprzęży, przywiązywania się do liny oraz poprawnej asekuracji. Po szkoleniu, możecie ruszać na ogromną ściankę, która dostarczy Wam mnóstwo adrenaliny i… dobrej zabawy! Spędzicie miło czas, a Wasze ciała otrzymają niezbędną dawkę ruchu! Wejściówki są całodniowe, więc nie musicie się nigdzie spieszyć. Bawcie się dobrze!


Co zawiera prezent?

Prezent obejmuje wejście do centrum wspinaczkowego, dla dwóch osób. W ramach przeżycia odbędziecie również szkolenie, dotyczące bezpiecznej asekuracji.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Bilety na ściankę wspinaczkową są całodniowe.

Czy na miejscu można wypożyczyć profesjonalny sprzęt?
Tak, na miejscu istnieje możliwość odpłatnego wypożyczenia sprzętu.

Poznaj Wspinaczkę dla Dwojga | Radom sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na Dzień Chłopaka, prezent na imieniny

Szukasz taniego, ale emocjonującego upominku dla brata lub siostry? A może potrzebny Ci pomysł na miłe spędzenie wolnego dnia w Radomiu? Voucher na ściankę wspinaczkową, czyli Poznaj Wspinaczkę dla Dwojga to fajny podarunek, który świetnie sprawdzi się również bez okazji - po prostu, jako ciekawy trening dla dwóch osób. Jest to również fajny pomysł na prezent dla pary lub znajomych w każdym wieku. Wybierz emocjonujące przeżycie w Radomiu!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radom

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Cały dzień.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Przed wspinaniem organizator zapewnia szkolenie z zakładania uprzęży, przywiązywania się do liny oraz poprawnej asekuracji. Dopiero po przeszkoleniu można korzystać z dużej ściany. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU: uprząż wspinaczkowa 2 zł, przyrząd asekuracyjny (kubek, płytka) 2 zł, woreczek z magnezją 3 zł, lina dynamiczna 4 zł, buty wspinaczkowe 6 zł.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Centrum Wspinaczkowe Grota

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje