(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Karnet Miesięczny na Ściankę Wspinaczkową | Kraków

0.0 0 Opinii

Karnet Miesięczny na Ściankę Wspinaczkową | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

259,99 zł

259,99 zł

O prezencie

Twoją pasją jest wspinaczka? Chcesz potrenować na profesjonalnej hali sportowej? Karnet Miesięczny na Ściankę Wspinaczkową to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności. Spróbuj i oceń sam, jak radzisz sobie na ściankach o różnych stopniach nachylenia, z różnym stopniem trudności. Przez miesiąc z pewnością uda Ci się pokonać wszystkie szlaki przygotowane przez organizatora. Gotowy podjąć wyzwanie? Zabierz ze sobą jedynie dobry humor, na miejscu realizacji otrzymasz sprzęt, w tym odpowiednie buty oraz przejdziesz szkolenie z zakresu asekuracji, aby cała przygoda była całkowicie bezpieczna. Przekonaj się sam, jaki poziom satysfakcji osiągniesz po pokonaniu wszystkich przeszkód i osiągnięciu założonego celu!

Ten prezent to:

  • Miesięczny bilet wstępu na ściankę wspinaczkową (maksymalnie 2,5 h dziennie)
  • Możliwość rozwijania pasji.

Nie masz pomysłu na prezent dla sportowca? Chcesz znaleźć ciekawy prezent, który pomoże mu rozwijać jego pasję? Karnet Miesięczny na Ściankę Wspinaczkową to genialny wybór. To fajny prezent dla każdego, kto nie lubi stać w miejscu, uwielbia ruch i dobrą zabawę. To także niedrogi prezent na każdą kieszeń! Idź z duchem czasu, podaruj przeżycie i zamień marzenia na wspomnienia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 dni

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent upoważnia imiennie oznaczoną osobę do wstępu na ściankę na maksymalnie 2,5 h dziennie przez okres 30 dni od pierwszej wizyty. Osoba obdarowana musi zaakceptować warunki regulaminu znajdującego się na stronie cwf.pl. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Centrum Wspinaczkowe FORTECA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje