JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Karnet Miesięczny na Ściankę Wspinaczkową | Kraków

Karnet Miesięczny na Ściankę Wspinaczkową | Kraków


Kraków
1 os.

239 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
239 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Twoją pasją jest wspinaczka? Chcesz potrenować na profesjonalnej hali sportowej? Karnet Miesięczny na Ściankę Wspinaczkową to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności. Spróbuj i oceń sam, jak radzisz sobie na ściankach o różnych stopniach nachylenia, z różnym stopniem trudności. Przez miesiąc z pewnością uda Ci się pokonać wszystkie szlaki przygotowane przez organizatora. Gotowy podjąć wyzwanie? Zabierz ze sobą jedynie dobry humor, na miejscu realizacji otrzymasz sprzęt, w tym odpowiednie buty oraz przejdziesz szkolenie z zakresu asekuracji, aby cała przygoda była całkowicie bezpieczna. Przekonaj się sam, jaki poziom satysfakcji osiągniesz po pokonaniu wszystkich przeszkód i osiągnięciu założonego celu!

Ten prezent to:

  • Miesięczny bilet wstępu na ściankę wspinaczkową bez ograniczeń,
  • Sprzęt niezbędny do wspinaczki ( w tym buty wspinaczkowe),
  • Możliwość rozwijania pasji.

Nie masz pomysłu na prezent dla sportowca? Chcesz znaleźć ciekawy prezent, który pomoże mu rozwijać jego pasję? Karnet Miesięczny na Ściankę Wspinaczkową to genialny wybór. To fajny prezent dla każdego, kto nie lubi stać w miejscu, uwielbia ruch i dobrą zabawę. To także niedrogi prezent na każdą kieszeń! Idź z duchem czasu, podaruj przeżycie i zamień marzenia na wspomnienia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 dni

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent upoważnia imiennie oznaczoną osobę do wstępu na ścianę bez ograniczeń ilościowych, w terminie 30 dni od daty wystawienia. W karnet wliczone jest wypożyczenie sprzętu (w tym buty wspinaczkowe). Osoba obdarowana musi zaakceptować warunki regulaminu znajdującego się na stronie cwf.pl. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.