Sobotni Relaks pod Żaglami | Mazury

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Sobotni Relaks pod Żaglami | Mazury


Węgorzewo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Wejdź na pokład żaglówki i wyrusz na spotkanie prawdziwej przygodzie! Czeka Cię cały dzień żeglowania po najpiękniejszych zakamarkach Pojezierza Mazurskiego. Odbij od gwarnego brzegu i zacznij rozkoszować się naturą i żeglarskim stylem życia. Poczuj wiatr we włosach, ciesz się promieniami słońca i orzeźwiającą bryzą. Zostaw na lądzie stres i zmartwienia - dziś liczy się tylko radość i piękno natury. Doświadczony żeglarz zabierze Cię na niesamowitą wycieczkę, która ukoi Twoje nerwy i zapewni niesamowite przeżycia. Wskakuj na pokład i przekonaj się, czy wraz z instruktorem jesteście w stanie złapać wiatr w żagle i płynąć aż do zachodu słońca. Świetna zabawa gwarantowana!

 

 

Nie masz pomysłu na ciekawy prezent na urodziny? Nie wiesz jaki prezent podarować swojemu mężczyźnie? Sobotni Relaks pod Żaglami to świetny prezent dla każdego faceta, który ceni sobie pomysłowość i kreatywność. Ten niecodzienny podarunek zapewni mu odrobinę relaksu i wytchnienia od trudów codzienności. Szukasz czegoś innego? Sprawdź nasz katalog marzeń! i zobacz co przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Węgorzewo

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

7 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Rejsy odbywają się w sezonie od kwietnia do września. Decyzję o odwołaniu rejsu z powodu pogody podejmuje wykonawca.

Ważne informacje

Prezent zawiera: jednodniowy rejs (od 10.00 do 17.00), paliwo do silnika, opiekę sternika.  Rezerwacje przyjmowane są na 30 dni do przodu. Prezent realizowany w grupach, max.6 osób i sternik. Rejs rozpoczyna się w Wilkasach k.Giżycka.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szekla

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.