JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Rytuał “Truskawkowe marzenie” dla Dwojga | Łódź

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Rytuał “Truskawkowe marzenie” dla Dwojga | Łódź


Łódź
2 os.

679 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
679 zł

Pragniecie wspólnie doznać wyjątkowego odprężania? Nie czekajcie i wybierzcie się na Rytuał “Truskawkowe marzenie” dla Dwojga. Oddajcie swoje ciała w ręce profesjonalnych masażystów, którzy zadbają o Wasz komfort, intymną atmosferę i niezapomniany relaks. Skuście się na odpoczynek, który pozwoli odstresować Wasze ciała i umysły. Poczujcie jak wszystkie zmartwienia odpływają, a w ich miejsce pojawia się błogi spokój!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 2 godzinny rytuał “Truskawkowe marzenie”, w którego skład wchodzą: peeling całego ciała, masaż ciała, masaż twarzy, dłoni i stóp.

Jak najlepiej przygotować się do masażu?
Przed masażem należy wziąć prysznic, by odświeżyć ciało i oczyścić je z poprzednio zastosowanych kosmetyków. Pozwoli to na dużo lepsze wchłanianie przez skórę substancji aktywnych zawartych w kosmetykach do masażu. Warto wykonać także pełny demakijaż. Przed jak i po masażu należy pamiętać o nawodnieniu się, ponieważ woda pomaga wypłukać uwolnione podczas masażu toksyny!

Rytuał “Truskawkowe marzenie” dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla znajomych, prezent dla pary młodej

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent ślubny? Spraw Młodej Parze w tym wyjątkowym dniu chwile odpoczynku po intensywnych przygotowaniach wraz z rytuałem “Truskawkowe marzenie” dla Dwojga, który intensywnie odpręży i zregeneruje ciało, a także dostarczy ukojenia umysłowi. Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? Koniec z klasycznymi prezentami! Wybierz rytuał “Truskawkowe marzenie” i wskoczcie do świata intensywnego relaksu!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 2 h

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: zaawansowana ciąża; alergia na składniki zawarte w preparatach używanych do zabiegu; aktywna opryszczka; choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze i autoimmunologiczne skóry, trądzik w ciężkiej postaci, w ciągu ostatnich 6 miesięcy wykonywane były zabiegi chirurgiczne w obrębie strefy zabiegu, ciężkie choroby ogólnoustrojowe; uszkodzenia i podrażnienia skóry; wykonanie w ciągu ostatnich 30 dni zabiegów medycyny estetycznej, zmiany na skórze niewiadomego pochodzenia, egzema łuszczenie się skóry.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2770
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.