Romantyczny Lot Helikopterem dla Dwojga | Warszawa

1 2 3 4 5 (21)
Konstancin-Jeziorna
2 os.

599 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcecie przeżyć naprawdę romantyczne chwile? Czeka Was podniebna przygoda we dwoje. Spędzicie wspólnie niesamowity czas, a otaczające Was widoki zaprą dech w piersiach. Romantyczny Lot Helikopterem dla Dwojga to świetna okazja, żeby nacieszyć się swoją obecnością i zobaczyć świat z innej perspektywy. Lot helikopterem Robinson R44 zapewni Wam masę wrażeń, które będziecie miło wspominać przez długi czas! Przekonacie się, że z tej wysokości wszystko wygląda znacznie inaczej. To także znakomita okazja, żeby odprężyć się i zapomnieć o codziennych sprawach. Wasze wszelkie obowiązki zostaną na dole, a Wy przeniesiecie się pod same chmury. Czy może być coś bardziej romantycznego?

Prezent obejmuję:

  • Lot helikopterem Robinson R44 dla dwóch osób,
  • Niesamowite widoki!

Pomysł na prezent dla ukochanej osoby to nie lada wyzwanie? Chcesz sprawić komuś prawdziwą przyjemność! Pamiętaj, że oryginalny upominek to klucz do sukcesu! Podaruj Romantyczny Lot Helikopterem dla Dwojga, który ucieszy nawet najbardziej wymagających! Ta podniebna przygoda to także świetna propozycja na prezent na ślub czy rocznicę. A możesz potrzebny Ci pomysł na Walentynki? Lot helikopterem na pewno uszczęśliwi Twoją drugą połówkę!


Miejsce realizacji

Konstancin-Jeziorna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

10 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Lot odbywa się w kierunku Góry Kalwarii. Min. wiek uczestnika to 6 lat. Do 12 roku życia młodzi pasażerowie muszą latać pod nadzorem opiekuna. Każdy pasażer otrzymuje specjalne słuchawki lotnicze, które chronią przed hałasem i umożliwiają swobodną komunikację między wszystkimi pasażerami i pilotem. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda/obecność opiekuna prawnego. Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości. Maksymalna waga uczestnika to 120 kg, ale waga wszystkich 2 uczestników nie może przekroczyć 210 kg. Możliwość realizacji wyłącznie w niedzielę. Opinie (2)

Aneta Rogowska

Było wyjątkowo. Otrzymaliśmy ten prezent od przyjaciela z okazji ślubu i jesteśmy mu bardzo wdzięczni - byliśmy zachwyceni. Wszystkim serdecznie polecamy :)

Martyna

Lot był fantastycznym przeżyciem. Plusy to bardzo dobry stan helikoptera, sympatyczny i elegancki pilot opowiadający o miejscach charakterystycznych widocznych w zasięgu wzroku, który sprawia, że prezent był zrealizowany profesjonalnie, miejsce realizacji prezentu również przyjemne. Plusem jest również bardzo łatwy dojazd w oparciu o instrukcję od biura i łatwy kontakt z organizatorem w celu ustalenia terminu. W przyszłości moglibyście Państwo realizować loty również w innych ciekawych lokalizacjach. Dziękujemy za świetne przeżycie :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.