Relaksująca Kąpiel SPA | Poznań

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Relaksująca Kąpiel SPA | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

74,99 zł

74,99 zł

O prezencie

Wylegiwanie się w wannie to często wybierany sposób na zrelaksowanie się. Gdy ciało zanurzy się w wannie wypełnionej ciepłą wodą, mięśnie rozluźnią się, a umysł uspokaja. Teraz możesz przenieść tę prostą przyjemność na królewski poziom. Przekonasz się, jak mocno relaksująca może być specjalna kąpiel! Relaksująca Kąpiel SPA w Poznaniu to prawdziwie przyjemne doznanie! Kąpiel solankowa zapewnia nie tylko relaks, ale wpływa również na  poprawę wyglądu skóry, oczyszczenie organizmu czy działanie przeciwbólowe. Z pewnością poczujesz się odprężona i odmieniona. Będzie to więc nie tylko przyjemne przeżycie, ale także doświadczenie pozytywnie oddziałujące na zdrowie. Nadszedł czas na wodne odprężenie w SPA!

Prezent obejmuje:

  • Kąpiel solankową dla jednej osoby 
  • Wodny odpoczynek o działaniu zdrowotnym.

Ta Karta Podarunkowa Termy Maltańskie to przyjemność dla tych, którzy lubią odpoczywać w wodzie. Każda taka osoba ucieszy się, gdy otrzyma prezent w postaci Relaksującej Kąpieli SPA. Ten upominek świetnie się sprawdzi jako prezent na Święta. Taki niebanalny upominek sprawi dużo radości podarowany na takie okazje, jak Dzień Kobiet czy Dzień Chłopaka. To podarunek, który dzięki możliwości wyboru rodzaju kąpieli zadowoli najbardziej wymagających.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

20 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje jedną kąpiel solankową.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Termy Maltańskie

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.