Relaksacyjny Masaż dla Dwojga w Jaskini Solnej | Warszawa

Nowość
0.0 0 Opinie

Relaksacyjny Masaż dla Dwojga w Jaskini Solnej | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,99 zł

449,99 zł

O prezencie

Marzycie o romantycznej i odprężającej przygodzie we dwoje? Wybierzcie się na Relaksacyjny Masaż dla Dwojga w Jaskini Solnej w Warszawie! Odkryjcie przyjemnie relaksujący sposób spędzania czasu – delikatny masaż, do którego zostaną użyte najwyższej klasy oleje naturalne oleje do masażu Bio Oleo o zmysłowym aromacie. Relaksacyny Masaż nastroi Was pozytywnie i zmieni ten wieczór w prawdziwą przygodę marzeń. Masaż pobudzi Wasze zmysły, otulając je światłem, dźwiękiem i zapachem, które dodatkowo zostaną spotęgowane przez niezwykły mikroklimat jaskini solnej. Postawcie na niezapomniany relaks!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Relaksacyjny Masaż dla Dwojga w Jaskini Solnej. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Jak będzie wyglądało przeżycie?
Relaksacyjny Masaż dla Dwojga to przyjemny masaż całego ciała, do którego zostaną użyte najwyższej klasy oleje naturalne do masażu Bio Oleo o zmysłowym aromacie Sweet Dream. Masaż odbywa się w jaskini solnej, zapewniającej przyjemny mikroklimat.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Rytuał potrwa 90 minut.

Relaksacyjny Masaż dla Dwojga w Jaskini Solnej | Warszawa idealnie sprawdzi się jako romantyczny prezent dla drugiej połówki, pozwalający wybrać się na zmysłową przygodę we dwoje. Voucher na rytuał SPA jest oryginalnym podarunkiem, gwarantującym emocje, odprężenie i świetną zabawę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Relaksacyjny Masaż dla Dwojga w Jaskini Solnej to przyjemny masaż całego ciała, do którego zostaną użyte najwyższej klasy oleje naturalne oleje do masażu Bio Oleo o zmysłowym aromacie Sweet Dream. Masaż odbywa się w jaskini solnej, zapewniającej przyjemny mikroklimat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Almonis Białołęka SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.