Relaks w Saunie | Radom

0.0 0 Opinie

Relaks w Saunie | Radom


Radom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

125,00 zł

125,00 zł

O prezencie

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele korzyści mogą Ci zapewnić regularne wizyty w saunie? Ten rodzaj aktywności jest ważnym elementem zdrowego trybu życia. Wpływa on pozytywnie, zarówno na zdrowie i urodę, ponieważ pomaga oczyszczać organizm z toksyn, hartuje go, a jednocześnie pobudza krążenie krwi. Pomaga również w usunięciu napięcia wywołanego stresem, ponieważ wysoka temperatura przyczynia się do rozluźnienia mięśni w organizmie. Z tego względu, seanse w saunie są ważne zarówno dla sportowców, jak i osób, które po prostu chcą się lepiej czuć na co dzień. Wykorzystaj swój pakiet Relaks w Saunie, a przekonasz się, że było warto!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje pięć godzinnych seansów w saunie.

Jakie są zalety korzystania z sauny?
Sesja w saunie przeniesie Cię do krainy głębokiego relaksu i odprężenia. Pozwoli pozbyć się stresu, napięcia i zmęczenia, dając uczucie błogiego odpoczynku. Nie tylko cudownie odświeży skórę, ale również leczniczo wpłynie na cały organizm.

Relaks w Saunie | Radom to  praktyczny prezent dla kolegi, czy koleżanki. Odkąd dbanie o swoje zdrowie i urodę stało się jednym z nieodłącznych elementów życia świadomych osób, vouchery na prezenty, które dają okazję do tego aby poprawić swoją kondycję i wygląd są coraz bardziej oczekiwane. Dlatego, jeżeli chcesz sprawić bliskiej osobie użyteczny podarunek, to pakiet Relaks w Saunie jest bardzo trafnym wyborem.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radom

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5 jednogodzinnych seansów w saunie

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje pięć godzinnych seansów w saunie. Wykonawca zapewnia szlafrok oraz ręcznik.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Smart Relax SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.