JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Relaks w Saunie | Radom

Relaks w Saunie | Radom


Radom
1 os.

125 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
125 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele korzyści mogą Ci zapewnić regularne wizyty w saunie? Ten rodzaj aktywności jest ważnym elementem zdrowego trybu życia. Wpływa on pozytywnie, zarówno na zdrowie i urodę, ponieważ pomaga oczyszczać organizm z toksyn, hartuje go, a jednocześnie pobudza krążenie krwi. Pomaga również w usunięciu napięcia wywołanego stresem, ponieważ wysoka temperatura przyczynia się do rozluźnienia mięśni w organizmie. Z tego względu, seanse w saunie są ważne zarówno dla sportowców, jak i osób, które po prostu chcą się lepiej czuć na co dzień. Wykorzystaj swój pakiet Relaks w Saunie, a przekonasz się, że było warto!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje pięć godzinnych seansów w saunie.

Jakie są zalety korzystania z sauny?
Sesja w saunie przeniesie Cię do krainy głębokiego relaksu i odprężenia. Pozwoli pozbyć się stresu, napięcia i zmęczenia, dając uczucie błogiego odpoczynku. Nie tylko cudownie odświeży skórę, ale również leczniczo wpłynie na cały organizm.

Relaks w Saunie | Radom to  praktyczny prezent dla kolegi, czy koleżanki. Odkąd dbanie o swoje zdrowie i urodę stało się jednym z nieodłącznych elementów życia świadomych osób, vouchery na prezenty, które dają okazję do tego aby poprawić swoją kondycję i wygląd są coraz bardziej oczekiwane. Dlatego, jeżeli chcesz sprawić bliskiej osobie użyteczny podarunek, to pakiet Relaks w Saunie jest bardzo trafnym wyborem.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radom

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5 jednogodzinnych seansów w saunie

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje pięć godzinnych seansów w saunie. Wykonawca zapewnia szlafrok oraz ręcznik.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 950

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.