Rejs po Motławie | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Rejs po Motławie | Trójmiasto


Oferta niedostępna
5-7 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szukacie ciekawej atrakcji, która będzie fantastyczną przygodą zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych osób? Chcielibyście przeżyć wspaniałą zabawę nad morzem dla całej rodziny? Zapraszamy na wyjątkowy Rejs po Motławie dla Rodziny! Odbędzie się on do ujścia Martwej Wisły i z powrotem. Podziwiajcie z niecodziennej perspektywy Gdańską Starówkę, duże statki w suchych dokach, twierdzę Wisłoujście, mewi szaniec oraz Westerplatte. Wspaniała edukacyjna i przyjemna przygoda, która jest wspaniałym sposobem na spędzenie wolnego czasu w Gdańsku! Wskakujcie na elegancką łódź i ruszajcie w niezapomniany rejs!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rejs po Motławie dla maksymalnie siedmiu osób.

Jaki jest program rejsu?
Rejs obejmuje kurs z Gdańska do ujścia Martwej Wisły i z powrotem. Po drodze będziecie mijać m.in. Gdańską Starówkę, twierdzę Wisłoujście, mewi szaniec i Westerplatte.

Ile czasu potrwa rejs?
Rejs potrwa około godzinę.

W jakich miesiącach można zrealizować przeżycie?
Rejs łodzią odbywa się od początku czerwca do końca września.

Jaką łodzią będziemy płynąć?
Pływanie odbywa się na pokładzie Atlantic Adventure 660 cm.

Rejs po Motławie dla Rodziny sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent dla rodziców, prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka

Ekscytujące przeżycie, które doskonale sprawdzi się jako podarunek dla całej rodziny? Wspaniała przygoda, z której ucieszą się i dzieci, i dorośli? Rejs po Motławie dla Rodziny to zabawa dla siedmiu osób, która zachwyci i zaskoczy Twoich bliskich! Voucher na rejs w Gdańsku to niezapomniana przygoda, która znakomicie sprawdzi się jako prezent dla rodziców np. na rocznicę ślubu. Podaruj bliskim super prezent, wybrany z naszego katalogu marzeń, który gwarantuje niezapomniane emocje!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie dostosowane do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Uczestnicy

5-7 osób.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie ciepłym Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Organizator zapewnia rejs po Motławie do Ujścia Martwej Wisły i z powrotem. Osoby obdarowane po drodze mają możliwość zobaczyć Gdańską Starówkę, duże statki w suchych dokach, twierdzę Wisłoujście, mewi szaniec, Westerplatte. Prezent możliwy do zrealizowania od początku czerwca do końca września. Organizator zapewnia Łódź: Atlantic Adventure 660 cm


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szymon Szymański - Wędkarstwo

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.