Rejs na Hel dla Przyjaciół | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Rejs na Hel dla Przyjaciół | Trójmiasto


Oferta niedostępna
5-7 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szukacie nadmorskiej rozrywki? Chcielibyście przeżyć szaloną przygodę w przyjacielskim gronie? Zapraszamy na wyjątkowy Rejs na Hel dla Przyjaciół! Z Gdańska wyruszycie na pokładzie wygodnej i bezpiecznej łodzi w rejs po Zatoce Gdańskiej, a Waszym celem będzie Hel. Tam nastąpi kilkugodzinny postój, który pozwoli Wam na zwiedzanie tego ciekawego miasta. Następnie, również Zatoką Gdańską, wrócicie do Gdańska. To może być szalona szalona zabawa z przyjaciółmi lub rodzinna przygoda - wszystko zależy od Was! Wsiądźcie na pokład luksusowej łodzi i poczujcie lekką, morską bryzę na swoich twarzach, płynąc w niezapomniany rejs!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rejs łodzią na Hel, dla maksymalnie siedmiu osób.

Jak wygląda program rejsu?
Spotykacie się w Gdańsku (godzina ustalana indywidualnie) i stamtąd wyruszacie na Hel. Po pięciogodzinnym postoju na Helu wracacie do Gdańska.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 8 godzin, z czego 3 godziny spędzicie na łodzi.

Ile czasu spędzimy na Helu?
Na Helu spędzicie około 5 godzin.

W jakich miesiącach odbywa się rejs?
Rejs jachtem odbywa się od początku czerwca do końca września.

Jaką łodzią będziemy płynąć?
Rejs po Zatoce Gdańskiej odbywa się na pokładzie łodzi Atlantic Adventure 660 cm.

Rejs na Hel dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla grupy, prezent na wieczór kawalerski, prezent na wieczór panieński

Szukacie wyjątkowego przeżycia, które doskonale wypełni Tobie i Twoim bliskim wolny czas nad morzem? Zastanawiasz się jaki ekscytujący podarunek mógłbyś wybrać dla znajomych lub przyjaciół? Rejs na Hel dla Przyjaciół to świetny pomysł na prezent nie tylko dla mieszkańców nadmorskich terenów, ale także dla tych, którzy wybierają się nad morze na wakacje. Voucher na rejs po Zatoce Gdańskiej to świetny podarunek dla brata lub siostry lub…dla Ciebie, przecież to wspaniała okazja, by doskonale bawić się z przyjaciółmi. Wybierz super prezent, gwarantujący niezapomniane emocje i spełnienie marzeń!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie dostosowane do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

Około 8 godzin w tym 3 godziny pływania.

Uczestnicy

5-7 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Pogoda ma wpływ na realizację. Ostateczną decyzję o wypłynięciu podejmuje Kapitan Statku. Organizator zapewnia rejs Zatoką Gdańską na Hel gdzie następuję 5 godzinny postój w czasie którego osoby obdarowane mogą zwiedzić miasto Hel w którym mieści się m.in. Fokarium, Muzeum Obrony Wybrzeża. Po postoju następuję powrót Zatoką Gdańską do Gdańska.Prezent możliwy do zrealizowania od początku czerwca do końca września.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szymon Szymański - Wędkarstwo

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.