Rejs Motorówką po Odrze | Wrocław

Zobacz film
5.0 1 Opinie

Rejs Motorówką po Odrze | Wrocław


Wrocław
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,00 zł

499,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz podziwiać piękne widoki, a woda to Twój żywioł? Usiądź wygodnie i baw się dobrze podczas Rejsu Motorówką po Odrze, drugiej co do wielkości rzece w Polsce! Płyń spokojnie i podziwiaj widoki miasta, by chwile później rozwinąć pełną prędkość i poczuć pełną moc motorówki! Poczuj klimat rzeki i w pełni wykorzystaj możliwość relaksu (podczas pływania w centrum miasta) oraz adrenaliny (podczas rozwijania maksymalnej prędkości). Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?

Prezent obejmuje 60-minutowy rejs motorówką dla maksymalnie 3 osób.

Jaką motorówką się pływa?
Rejs motorówką odbywa się na 90-konnej Panamerze.

Czy wiesz, że…
Nad jeziorem Como we Włoszech motorówka zaprojektowana przez FB Design napędzana silnikiem FPT Cursor 16 osiągnęła prędkość 277,5 km/h!

Rejs Motorówką po Odrze sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla niej, prezent urodzinowy.

Szukasz prezentu, który połączy adrenalinę i możliwość podziwiania widoków? Rejs Motorówką po Odrze to doskonały upominek zarówno dla niej jak i dla niego. Doskonały pomysł dla każdego, kto kocha wodę. Świetny podarunek urodzinowy lub z okazji Dnia Chłopaka! Adrenalina i relaks na rzece to idealna okazja na aktywny wypoczynek!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Wygodne obuwie na płaskiej podeszwie i kurtka przeciwwiatrowa.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 60-minutowy rejs motorówką ze sternikiem po Odrze (40 minut pływania po centrum miasta plus 20 minut dynamicznego pływania po dzikiej rzece). Na pokładzie mogą znajdować się maksymalnie 3 osoby plus sternik.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Odra Sailors

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.