Rejs Motorówką (15 minut) | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinie

Rejs Motorówką (15 minut) | Warszawa (okolice)


Serock
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

119,00 zł

119,00 zł

O prezencie

Leżenie na piasku jest nie dla Was? Chcielibyście urozmaicić Wasz pobyt nad wodą? Zapraszamy na niepowtarzalny Rejs Motorówką! Wypłyńcie na szerokie wody i bawcie się dobrze podczas tego emocjonującego przeżycia! Będziecie mieli możliwość poprowadzenia motorówki! Zapomnijcie o codziennych troskach i zmartwieniach! Poczujcie się jak kapitanowie prawdziwego statku i kierujcie tą wspaniałą maszyną! Motorówka ma 140-konny silnik, więc będzie dobrze się bawić, sprawdzając jej możliwości!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rejs motorówką, dla maksymalnie 4 osób.

Ile czasu trwa rejs?
Rejs potrwa 15 minut.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 8 lat.

Rejs Motorówką sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla grupy, prezent na Dzień Dziecka

Wspaniała przygoda? Okazja, aby zrobić coś szalonego? Rejs Motorówką to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu! Wspaniały pomysł na prezent dla nastolatka lub nastolatki! Rejs wzbudzi zachwyt zarówno kobiet, jak i mężczyzn! Będzie doskonałym wyborem na urodziny lub imieniny! Zamiast rzeczy, podaruj emocje!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Serock

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

15 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się osoba obdarowana wraz z osobami towarzyszącymi

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: rejs nowoczesną łodzią motorową, możliwość samodzielnego sterowania, profesjonalne szkolenie i opiekę instruktora, wypożyczenie kamizelki ratunkowej dla każdego uczestnika. Na pokład można zabrać od 1 do 4 osób, minimalny wiek uczestnika to 8 lat.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.