Rejs Motorówką (15 minut) | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Rejs Motorówką (15 minut) | Warszawa (okolice)


Serock
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Leżenie na piasku jest nie dla Was? Chcielibyście urozmaicić Wasz pobyt nad wodą? Zapraszamy na niepowtarzalny Rejs Motorówką! Wypłyńcie na szerokie wody i bawcie się dobrze podczas tego emocjonującego przeżycia! Będziecie mieli możliwość poprowadzenia motorówki! Zapomnijcie o codziennych troskach i zmartwieniach! Poczujcie się jak kapitanowie prawdziwego statku i kierujcie tą wspaniałą maszyną! Motorówka ma 140-konny silnik, więc będzie dobrze się bawić, sprawdzając jej możliwości!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rejs motorówką, dla maksymalnie 4 osób.

Ile czasu trwa rejs?
Rejs potrwa 15 minut.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 8 lat.

Rejs Motorówką sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla grupy, prezent na Dzień Dziecka

Wspaniała przygoda? Okazja, aby zrobić coś szalonego? Rejs Motorówką to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu! Wspaniały pomysł na prezent dla nastolatka lub nastolatki! Rejs wzbudzi zachwyt zarówno kobiet, jak i mężczyzn! Będzie doskonałym wyborem na urodziny lub imieniny! Zamiast rzeczy, podaruj emocje!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Serock

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

15 minut

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: rejs nowoczesną łodzią motorową, możliwość samodzielnego sterowania, profesjonalne szkolenie i opiekę instruktora, wypożyczenie kamizelki ratunkowej dla każdego uczestnika. Minimalny wiek uczestnika to 8 lat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Nad Narvią

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.