Rejs Łodzią Motorową dla Zakochanych | Gliwice

Tylko u nas
5.0 1 Opinie

Rejs Łodzią Motorową dla Zakochanych | Gliwice


Gliwice
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Chcecie świętować Waszą miłość w ekstremalny sposób? Rejs Łodzią Motorowodną dla Zakochanych to atrakcja stworzona dla par, które lubią kolekcjonować ciekawe doświadczenia. Romantyzm może mieć różne oblicza – poznajcie to najatrakcyjniejsze! Prędkość, adrenalina i butelka wina – taki jest przepis na niepowtarzalne przeżycie, które z czasem zmieni się w fantastyczne wspomnienie.

Rejs odbywa się w grupach, czy indywidualnie?
Rejs realizowany jest indywidualnie, oprócz obdarowanych na statku będzie jeszcze sternik.

Jaką łodzią odbywa się rejs?
Rejs realizowany jest łodzią motorową Boogie.

Co obejmuje prezent?
Rejs pasażerski obejmuje zwiedzanie Portu Gliwice i kilka szybkich śmigów (prędkość około 50 km/godz.) po torze wodnym. Na gości będzie również czekać butelka wina.

Rejs Łodzią Motorową dla Zakochanych | Gliwice to wymarzony prezent dla pary w każdym wieku.Nie wiesz jaki prezent na rocznicę kupić swoim znajomym? A może szukasz czegoś na oryginalny prezent dla swojej drugiej połówki? Tego typu podarunek zagwarantuje obdarowanym przeżycia zarazem ekstremalne i romantyczne.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Rejs pasażerski obejmuje zwiedzanie Portu Gliwice i kilka szybkich śmigów motorówką (prędkość około 50 km/godz.) po torze wodnym. Na pokładzie na gości czekać będzie butelka wina. Minimalny wiek uczestnika to 18 lat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Marina Gliwice

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Ryszard

To niesamowite. Woda, wędkarze, śluzy, kormorany... i to wszystko 20 minut od centrum miasta. Bardzo miła obsługa. Byłem tu pierwszy raz, ale mam nadzieję że nie ostatni,

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.