Przygoda na Linach | Poznań

0.0 0 Opinii

Przygoda na Linach | Poznań


Kobylnica
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

37,00 zł

37,00 zł

O prezencie

Lubisz spędzać wolny czas na świeżym powietrzu? Uwielbiasz sport i nowe wyzwania? Sprawdź jak poradzisz sobie w parku linowym! Wejdź na ogromny plac zabaw i przygotuj się na przygodę na linach. Wystarczy, że przejdziesz krótkie szkolenie, założysz uprząż oraz kask, i możesz ruszać na podbój trasy Lhotse lub Everest. Jeżeli myślisz, że to bułka z masłem, to poczekaj, aż wejdziesz na liny! Czekają Cię platformy zawieszone nawet do ośmiu metrów nad ziemią, trudne przejścia wymagające kociej zwinności oraz spacer po rozchybotanych linach. Ogromna radość i satysfakcja po przejściu trasy gwarantowana! Instruktorzy, sprzęt asekuracyjny oraz park czekają, Sprawdź swoje umiejętności i przekonaj się, jak poradzisz sobie z tym wyzwaniem!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje szkolenie teoretyczne, przejście trasy Lhotse lub Everest. Osoba obdarowana może wybrać trasę już na miejscu realizacji. Realizacja trwa około 1 godziny w zależności od umiejętności wspinaczki. Prezent obejmuje jednorazowe przejście trasy.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Prezent przeznaczony dla dorosłych i nastolatków od 13 roku życia. Wymagana minimalna rozpiętość rąk to 180 cm.

Jak wyglądają tory?
Tor Lhotse znajduje się od 5 do 8 metrów nad ziemią. Tor Everest znajduje się od 5 do 12 metrów nad ziemią.

Przygoda na Linach sprawdzi się jako:

prezent dla dziecka, podarunek na Mikołajki, prezent na Dzień Dziecka

prezent dla sportowca to twardy orzech do zgryzienia. Jak eksperci w dziedzinie podarunków, znaleźliśmy receptę na świetny prezent dla każdego! Wystarczy podarować przeżycie, które nie tylko uszczęśliwia, lecz także zapewnia miłe wspomnienia. To prosty przepis na super prezent na każdą okazję. Potrzebny Ci jest prezent dla chłopaka, dziewczyny lub kolegi? Nasz katalog marzeń ma ich całe mnóstwo!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Realizacja trwa około 1 godziny w zależności od umiejętności wspinaczki. Prezent obejmuje jednorazowe przejście trasy.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejście trasy Lhotse lub Everest. Osoba obdarowana może wybrać trasę już na miejscu realizacji. Prezent przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 13 roku życia. Minimalna wymagana rozpiętość ramion to 180 cm. Tor Lhotse znajduje się od 5 do 8 metrów nad ziemią. Tor Everest znajduje się od 5 do 12 metrów nad ziemią.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cascader Park

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Ania

Strona okej, zakupy okej, miła i sprawna obsługa przez czat i przez mail :)

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.