Poznaj Strzelanie Poziom “Gwardzista” | Warszawa (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinie

Poznaj Strzelanie Poziom “Gwardzista” | Warszawa (okolice)


Błonie
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

239,00 zł

239,00 zł

O prezencie

Już długo szukasz pomysłu na spędzenie wolnego czasu? Chciałbyś znaleźć pasję, która będzie aktywną formą rozrywki? W takim razie zapraszamy na strzelnicę, na której odbywa się Poznaj Strzelanie Poziom “Gwardzista”! Na miejscu poznasz (i wypróbujesz!) kilka rodzajów broni palnej - Glock, HK Usp, Uzi, Ak47, Galil, M-4, Shotgun - z każdego z nich oddasz strzały i wyrobisz sobie o nich opinię. Doświadczony instruktor wprowadzi Cię w tematy strzelanie, więc jeżeli nigdy nie byłeś na strzelnicy - nie martw się, z pewnością sobie poradzisz! Świetna forma aktywności, w której bardzo łatwo się zakochać! Powodzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wizytę na strzelnicy, dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład przeżycia?
Podczas zabawy na strzelnicy oddasz strzały z następujących broni: Glock, HK Usp, Uzi, AK47, Galil, M-4 (z każdej broni 10 strzałów) i shotguna (5 strzałów.) Dodatkowo masz zapewnioną opiekę instruktora, tor, tarcze i wszystkie niezbędne akcesoria ochronne.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 60 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Minimalny wiek uczestnika przeżycia to 12 lat. Osoby niepełnoletnie mogą przebywać na strzelnicy wyłącznie z prawnym opiekunem.

Strzelanie Poziom “Gwardzista” | Błonie sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Chłopaka, prezent dla singielki, prezent dla singla

Szukasz ciekawego przeżycia, które zaskoczy bliską Ci osobę? Nie wiesz co wybrać na podarunek dla teścia lub brata? Przygoda na strzelnicy, czyli Poznaj Strzelanie Poziom “Gwardzista” to doskonały pomysł na prezent marzeń dla mężczyzny lub kobiety! Voucher na strzelnicę to fajny sposób na odstresowanie się i odpoczynek po ciężkim dniu. Wrażenia? Bezcenne! Zamiast rzeczy, podaruj bliskim niezapomniane emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Błonie

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Voucher dedykowany dla jednej osoby. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia:GLOCK – 10 strzałów, HK USP, Expert – 10 strzałów, UZI – 10 strzałów, AK47 – 10 strzałów, GALIL – 10 strzałów, M-4 – 10 strzałów, Shotgun – 5 strzałów, opiekę instruktora, tarcze, tor, okulary ochronne, słuchawki ochronne. Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Osoby niepełnoletnie muszą znajdować się pod opieką prawnego opiekuna. Na strzelnicy należy okazać ważny dokument tożsamości.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica Shockfire

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.