Poznaj Strzelanie Poziom “Gwardzista” | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Poznaj Strzelanie Poziom “Gwardzista” | Warszawa (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Już długo szukasz pomysłu na spędzenie wolnego czasu? Chciałbyś znaleźć pasję, która będzie aktywną formą rozrywki? W takim razie zapraszamy na strzelnicę, na której odbywa się Poznaj Strzelanie Poziom “Gwardzista”! Na miejscu poznasz (i wypróbujesz!) kilka rodzajów broni palnej - HK Usp, Uzi, Ak47, Galil, M-4, Shotgun - z każdego z nich oddasz strzały i wyrobisz sobie o nich opinię. Doświadczony instruktor wprowadzi Cię w tematy strzelanie, więc jeżeli nigdy nie byłeś na strzelnicy - nie martw się, z pewnością sobie poradzisz! Świetna forma aktywności, w której bardzo łatwo się zakochać! Powodzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wizytę na strzelnicy, dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład przeżycia?
Podczas zabawy na strzelnicy oddasz strzały z następujących broni: CANIC TP-9 EXECUTIVE - 10 strzałów, HK USP EXPERT - 10 strzałów, UZI - 5 strzałów, AK-47 - 10 strzałów, GALIL - 10 strzałów, M-4 - 10 strzałów, SHOTGUN - 5 strzałów. Dodatkowo masz zapewnioną opiekę instruktora, tor, tarcze i wszystkie niezbędne akcesoria ochronne.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 45 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Minimalny wiek uczestnika przeżycia to 15 lat. Osoby niepełnoletnie mogą przebywać na strzelnicy wyłącznie z prawnym opiekunem.

Strzelanie Poziom “Gwardzista” | Błonie sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Chłopaka, prezent dla singielki, prezent dla singla

Szukasz ciekawego przeżycia, które zaskoczy bliską Ci osobę? Nie wiesz co wybrać na podarunek dla teścia lub brata? Przygoda na strzelnicy, czyli Poznaj Strzelanie Poziom “Gwardzista” to doskonały pomysł na prezent marzeń dla mężczyzny lub kobiety! Voucher na strzelnicę to fajny sposób na odstresowanie się i odpoczynek po ciężkim dniu. Wrażenia? Bezcenne! Zamiast rzeczy, podaruj bliskim niezapomniane emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

45 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: CANIC TP-9 EXECUTIVE - 10 strzałów, HK USP EXPERT - 10 strzałów, UZI - 5 strzałów, AK-47 - 10 strzałów, GALIL - 10 strzałów, M-4 - 10 strzałów, SHOTGUN - 5 strzałów; opiekę instruktora, tarcze, tor, okulary ochronne, słuchawki ochronne. Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Osoby niepełnoletnie muszą znajdować się pod opieką prawnego opiekuna. Na strzelnicy należy okazać ważny dokument tożsamości.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica Shockfire

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.