Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Bydgoszcz

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Bydgoszcz


Bydgoszcz
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

650,00 zł

650,00 zł

O prezencie

Podobno naukowcy wiedzą więcej o powierzchni księżyca, niż o głębinach ziemskich oceanów. Świat poniżej tafli wody dalej jest tajemniczy i kusi swoimi zagadkami. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze? Nie musicie skakać na głęboką wodę, aby spróbować nurkowania! Swoją przygodę zaczniecie na pływalni, gdzie poznacie świat nurków od postaw. Doświadczony instruktor zapozna Was ze sprzętem oraz z niezbędną teorią. Dowiecie się jak zachować bezpieczeństwo i w jaki sposób komunikować się pod wodą. Następnie czeka Was część praktyczna! Załóżcie cały sprzęt, wskoczcie do wody i przekonajcie się, czy nurkowanie to sport dla Was. Kto wie, może to właśnie na pływalni znajdziecie coś, co stanie się Waszą wspólną pasją?

Prezent obejmuje:

  • Bilety wstępu na pływalnię,
  • Krótkie wprowadzenie teoretyczne,
  • Sprzęt niezbędny do realizacji,
  • Opiekę profesjonalnego instruktora.

Prezenty na Boże Narodzenie nie dają Ci spokoju? Nie masz pomysłu na romantyczny prezent dla pary, a może szukasz czegoś nieco bardziej ekstremalnego? Poznaj Nurkowanie dla Dwojga to ciekawy prezent dla zakochanych, którzy pragną zgłębić nową pasję razem! To nie tylko przepis na przygodę, lecz także dobry sposób na poznanie się jeszcze lepiej. Pozwól swoim bliskim chwycić życie - podaruj voucher na prezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Przynieś strój do kąpieli, klapki i ręcznik.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje cały niezbędny sprzęt potrzebny do realizacji lekcji oraz opiekę profesjonalnego instruktora. Ograniczenia wiekowe, zgoda opiekunów poniżej 18 lat, podpisanie oświadczenia medycznego, wskazania: umiejętność pływania. Lekcja odbywa się na basenie lub zbiornikach wodnych w okolicach Bydgoszczy (za nurkowanie w kamieniołomie Piechcin obowiązuje dopłata - 30 zł).


Sprawdź na mapie


Realizacja

ALGODON

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Mateusz & Patrycja

Fajna przygoda bardzo się nam podobało :)

Karol

Wszystko bylo suuper. Szkola nurkowa, jak sami instruktorzy na 10. Bardzo mili, pomocni, Pani z ktora rozmawialem sama zaproponowala fajna lokalizacje do nurkowania. Takze jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony i napewno nigdy tego nie zapomne.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.