Popołudnie w SPA | Lublin

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Popołudnie w SPA | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

529,99 zł

529,99 zł

O prezencie

Odczuwasz potrzebę zadbania o swoje ciało? Na dobre samopoczucie wpływa bardzo wiele czynników. Jednym z kluczowych jest poczucie zadowolenia z własnego ciała. Jednak aby to osiągnąć trzeba poświęcać bardzo dużo uwagi na jego pielęgnację, albo… spędzić Popołudnie w SPA. W trakcie czasu spędzonego w salonie będziesz mieć okazję do wypoczynku, podczas gdy Twoje ciało poddawane będzie serii relaksacyjnych zabiegów regenerujących i odmładzających. Pozwól innym zatroszczyć się o Twoją urodę – Ty wykorzystaj ten czas na regenerację sił!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: zabieg oczyszczający na twarz (peeling kawitacyjny + maska i masaż), peeling ciała, masaż całościowy do wyboru, manicure i pedicure bez malowania.

Jak przebiega realizacja?
Osoba obdarowana po pojawieniu się w salonie przebiera się w jednorazową bieliznę oraz szlafrok. Następnie są wykonywane zabiegi zgodnie z wybraną kolejnością.

Popołudnie w SPA | Lublin to przepełniony troską i czułością prezent dla kobiety. Te dwie cechy są istotną wartością, dlatego każdy podarunek powinien być ich wyrazem. Z tego względu upominek, który gwarantuje regenerację ciała i głęboki relaks – a więc odnowę dla ducha – to wymarzony prezent dla żony, mamy lub po prostu dla koleżanki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki

Czas trwania

około 3-4 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: zabieg oczyszczający na twarz: peeling kawitacyjny, maska i masaż twarzy;  peeling ciała; masaż całościowy do wyboru; manicure i pedicure bez malowania. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ONYX Beauty Clinic

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Magdalena Urbaś

zabiegi ok. jestem zadowolona

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.