Popołudnie w SPA | Wrocław | Kraków

0.0 0 Opinii

Popołudnie w SPA | Wrocław | Kraków


Wrocław, Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

498,99 zł

498,99 zł

O prezencie

Pragniesz całkowitego i totalnego odprężenia? Chcesz nadać swojej skórze nowy blask? Popołudnie w SPA będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! To będą niesamowite chwile, tylko dla Ciebie i Twojego relaksu. Będziesz mieć możliwość wyboru wariantu, który będzie dla Ciebie najlepszy. Masaż, a może regenerujący zabieg? Niezależnie od tego co wybierzesz- z pewnością to popołudnie pozostanie w Twojej pamięci na długo!

Co obejmuje prezent?
Prezent Popołudnie w SPA obejmuje:
- w pierwszej kolejności konsultację z kosmetologiem,
- następnie masaż jednej, wybranej parti ciała,
- w dalszej kolejności jeden z następujących zabiegów: oczyszczanie twarzy za pomocą ultradźwięków (peeling kawitacyjny + francuska maska algowa) lub mikrodermabrazja diamentowa na twarz z aplikacją kwasu hialuronowego i specjalistyczną maską lub Kwitnące Jabłonie - ok. 45 min.
- jako zwieńczenie, do wyboru: mini-spa dla dłoni albo peeling całego ciała (melonowy lub zielona herbata lub pomarańcza z wanilią lub malina z marcepanem).

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa ok 2 godzin.

Popołudnie w SPA - teraz możesz spełnić marzenia Mamy! Podziękuj za Jej wielkie serce, podaruj Jej niezapomnianą chwilę relaksu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław, Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent Popołudnie w SPA obejmuje: konsultację z kosmetologiem, masaż jednej, wybranej parti ciała, jeden z wybranych zabiegów: oczyszczanie twarzy za pomocą ultradźwięków (peeling kawitacyjny + francuska maska algowa) lub mikrodermabrazja diamentowa na twarz z aplikacją kwasu hialuronowego i specjalistyczną maską lub Kwitnące Jabłonie - ok. 45 min. W dalszej kolejności do wyboru: mini-spa dla dłoni lub peeling całego ciała (melonowy lub zielona herbata lub pomarańcza z wanilią lub malina z marcepanem).

 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kliniki Anna Pikura

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.