Popołudnie w SPA | Kraków | Wrocław

0.0 0 Opinie

Popołudnie w SPA | Kraków | Wrocław


Kraków, Wrocław
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

339,99 zł

339,99 zł

O prezencie

Pragniesz całkowitego i totalnego odprężenia? Chcesz nadać swojej skórze nowy blask? Popołudnie w SPA będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! To będą niesamowite chwile, tylko dla Ciebie i Twojego relaksu. Będziesz mieć możliwość wyboru wariantu, który będzie dla Ciebie najlepszy. Masaż, a może regenerujący zabieg? Niezależnie od tego co wybierzesz- z pewnością to popołudnie pozostanie w Twojej pamięci na długo!

Co obejmuje prezent?
Prezent Popołudnie w SPA obejmuje:
- w pierwszej kolejności konsultację z kosmetologiem,
- następnie do wyboru: masaż relaksacyjny lub antycellulitowy albo masaż gorącymi kamieniami* - ok. 30 min.
- w dalszej kolejności jeden z następujących zabiegów: oczyszczanie twarzy za pomocą ultradźwięków (peeling kawitacyjny + francuska maska algowa) lub mikrodermabrazja diamentowa na twarz z aplikacją kwasu hialuronowego i specjalistyczną maską lub karboksyterapia na okolicę oczu (zabieg likwidujący cienie i zmarszczki) lub Kwitnące Jabłonie - ok. 45 min.
- jako zwieńczenie, do wyboru: manicure* lub mini-spa dla dłoni albo peeling całego ciała (melonowy lub zielona herbata lub pomarańcza z wanilią lub malina z marcepanem).

*manicure- dostępny wyłącznie w Klinice we Wrocławiu; masaż gorącymi kamieniami- dostępny wyłącznie w Klinice we Wrocławiu.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa  2,5 godziny.Popołudnie w SPA | Kraków | Wrocław  teraz możesz  spełnić marzenia Mamy! Podziękuj za Jej wielkie serce, podaruj Jej niezapomnianą chwilę relaksu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków, Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent Popołudnie w SPA obejmuje: konsultację z kosmetologiem; do wyboru: masaż relaksacyjny lub antycellulitowy albo masaż gorącymi kamieniami- ok. 30 min. Następnie jeden z wybranych zabiegów: oczyszczanie twarzy za pomocą ultradźwięków (peeling kawitacyjny + francuska maska algowa) lub mikrodermabrazja diamentowa na twarz z aplikacją kwasu hialuronowego i specjalistyczną maską lub karboksyterapia na okolicę oczu (zabieg likwidujący cienie i zmarszczki) lub Kwitnące Jabłonie - ok. 45 min. W dalszej kolejności do wyboru: manicure lub mini-spa dla dłoni lub peeling całego ciała (melonowy lub zielona herbata lub pomarańcza z wanilią lub malina z marcepanem).

Uwagi: manicure- dostępny tylko w Klinice we Wrocławiu; masaż gorącymi kamieniami- dostępny tylko w Klinice we Wrocławiu.

 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kliniki Anna Pikura

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.