Popołudnie w SPA | Wrocław

0.0 0 Opinie

Popołudnie w SPA | Wrocław


Wrocław
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

468,99 zł

468,99 zł

O prezencie

Pragniesz całkowitego i totalnego odprężenia? Chcesz nadać swojej skórze nowy blask? Popołudnie w SPA będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! To będą niesamowite chwile, tylko dla Ciebie i Twojego relaksu. Będziesz mieć możliwość wyboru wariantu, który będzie dla Ciebie najlepszy. Masaż, a może regenerujący zabieg? Niezależnie od tego co wybierzesz- z pewnością to popołudnie pozostanie w Twojej pamięci na długo!

Co obejmuje prezent?
Prezent Popołudnie w SPA obejmuje:
- w pierwszej kolejności konsultację z kosmetologiem,
- następnie do wyboru: masaż relaksacyjny lub antycellulitowy albo masaż gorącymi kamieniami* - ok. 30 min.
- w dalszej kolejności jeden z następujących zabiegów: oczyszczanie twarzy za pomocą ultradźwięków (peeling kawitacyjny + francuska maska algowa) lub mikrodermabrazja diamentowa na twarz z aplikacją kwasu hialuronowego i specjalistyczną maską lub karboksyterapia na okolicę oczu (zabieg likwidujący cienie i zmarszczki) lub Kwitnące Jabłonie - ok. 45 min.
- jako zwieńczenie, do wyboru: manicure* lub mini-spa dla dłoni albo peeling całego ciała (melonowy lub zielona herbata lub pomarańcza z wanilią lub malina z marcepanem).

*manicure- dostępny wyłącznie w Klinice we Wrocławiu; masaż gorącymi kamieniami- dostępny wyłącznie w Klinice we Wrocławiu.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa  2,5 godziny.Popołudnie w SPA | Wrocław  teraz możesz  spełnić marzenia Mamy! Podziękuj za Jej wielkie serce, podaruj Jej niezapomnianą chwilę relaksu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent Popołudnie w SPA obejmuje: konsultację z kosmetologiem; do wyboru: masaż relaksacyjny lub antycellulitowy albo masaż gorącymi kamieniami- ok. 30 min. Następnie jeden z wybranych zabiegów: oczyszczanie twarzy za pomocą ultradźwięków (peeling kawitacyjny + francuska maska algowa) lub mikrodermabrazja diamentowa na twarz z aplikacją kwasu hialuronowego i specjalistyczną maską lub karboksyterapia na okolicę oczu (zabieg likwidujący cienie i zmarszczki) lub Kwitnące Jabłonie - ok. 45 min. W dalszej kolejności do wyboru: manicure lub mini-spa dla dłoni lub peeling całego ciała (melonowy lub zielona herbata lub pomarańcza z wanilią lub malina z marcepanem).

Uwagi: manicure- dostępny tylko w Klinice we Wrocławiu; masaż gorącymi kamieniami- dostępny tylko w Klinice we Wrocławiu.

 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kliniki Anna Pikura

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.