(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Popołudnie w SPA dla Dwojga | Radom

Nowość
0.0 0 Opinii

Popołudnie w SPA dla Dwojga | Radom


Radom
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

749,99 zł

749,99 zł

O prezencie

Marzycie o romantycznej, a jednocześnie mocno odprężającej przygodzie? Wybierzcie Popołudnie w SPA dla Dwojga w Radomiu i odkryjcie, jak przyjemny może być relaks we dwoje! Wasza wizyta w renomowanym salonie SPA rozpocznie się od orientalnego masażu całego ciała, a następnie przejdzie do tajskiego rytuału rewitalizującego na twarz. Następnie doświadczona masażystka wykona odżywczy peeling całego ciała. Odpoczynek w SPA będzie dla Was niezwykle przyjemny i doskonale ukoi Wasze zmysły!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Popołudnie w SPA. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które korzystają z kompleksowych zabiegów jednocześnie.

Jakie zabiegi obejmuje Popołudnie w SPA?
Każda z osób skorzysta z:
- Orientalnego masażu balijskiego całego ciała;
- Tajskiego rytuału rewitalizującego na twarz;
- Odżywczego peelingu całego ciała.

Ile czasu potrwa wizyta w SPA w Radomiu?
Popołudnie w SPA potrwa około 2,5 godziny.

Popołudnie w SPA dla Dwojga | Radom to oryginalny pomysł, który idealnie sprawdzi się na romantyczny prezent dla ukochanej lub ukochanego – pasujący na każdą okazję, w tym rocznicę i urodziny. Wspólna wizyta w renomowanym salonie SPA to gwarancja odprężenia i przyjemnego odpoczynku – spełnianie marzeń razem jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radom

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które korzystają z kompleksowych zabiegów jednocześnie. Popołudnie w SPA składa się z: orientalnego masażu balijskiego całego ciała, tajskiego rytuału rewitalizującego na twarz i odżywczego peelingu całego ciała.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tao Tao Spa Radom

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.